Trendy vinylových podlah v roce 2022

Trendy vinylových podlah v roce 2022 1

Podívejme se, jaké trendy v podlahách zůstanou zachovány a vydrží, a zároveň se připravme na nové styly předpovězené na rok 2022. Podlahy jsou investicí a vy si chcete vybrat podlahu, která vydrží a odolá neustále se měnícím trendům v interiéru.

S dnešním technologickým pokrokem vinylové podlahy vypadají stále přirozeněji. Tyto dobře reprodukované vzory přírodního dřeva a kamene vyžadují velmi malou údržbu. Tato snadno čistitelná podlaha bude i nadále získávat na oblibě. Veškerá krása s velmi malým množstvím práce navíc.

Podívejme se, jaké trendy v podlahách zůstanou zachovány a vydrží, a zároveň se připravme na nové styly předpovězené na rok 2022. Podlahy jsou investicí a Vy si chcete vybrat podlahu, která vydrží a odolá neustále se měnícím trendům v interiéru.

S dnešním technologickým pokrokem vypadají vinylové podlahy stále přirozeněji. Tyto dobře reprodukované vzory přírodního dřeva a kamene vyžadují velmi malou údržbu a údržbu. Tato snadno čistitelná podlaha bude i nadále získávat na oblibě. Veškerá krása s velmi malým množstvím práce navíc.

Zde jsou naše hlavní vinylové trendy pro rok 2022

Tuhý SPC voděodolný vinyl – 100% odolný proti lokální vlhkosti a ještě odolnější než WPC, vinylová podlaha z kompozitního materiálu z kamenného plastu (SPC) s vylepšenou technologií, odolností a pevností zámkových spojů vydrží všechny výzvy, které pro ni rok 2022 přichystá.

Podlahy z vinylových desek – novinka, která je u nás novinkou, ale není nová na trzích, cenově dostupné lepené vinylové podlahy se vyznačují špičkovými dekorativními vzory za dostupnější cenu.

Vinyl s dřevěným vzhledem je klasika a zůstává stále oblíbený. s realistickými špičkovými vizuály a reliéfními texturami je tato podlaha klasického vzhledu zde, aby zůstala!

Vinylové podlahy jsou odolné, teplé, pružné a stylové. Pro mnoho lidí je to volba podlahové krytiny, která jí zůstane i v příštích desetiletích.

Prohlédněte si naše řady vinylových výrobků v nejnovější paletě barev se vzhledem dřeva:

2022 Trendy barvy podlah

V roce 2022 bude k vidění spousta světlých, teplých blond a bílých barev, přičemž některé studené šedé barvy budou stále v kurzu.

Šedá se rychle stala oblíbeným trendem nejen pro podlahy, ale i pro kuchyně a domácnosti obecně. Chladná a moderní šedá vám nabídne neutrální pozadí pro dekorování jakoukoli jinou barvou.

Blond světlé podlahy působí vzdušně a uvidíte obrovské oživení blond dřeva a podlah s dřevěným vzhledem. Světlé a nadčasové – ideální pro aktualizovaný farmářský styl.

Bílé podlahy od jiskřivého mramoru až po čistě bílé nebo plážově bílé světlé podlahy dodají vašemu domovu uvolněný plážový až luxusní moderní pocit.