Vyzkoušejte sprchu s dešťovým efektem

Vyzkoušejte sprchu s dešťovým efektem 1

Toužíte navštívit místo, kde byste si po dlouhých pracovních dnech dokonale odpočinuli, a ne a ne se podařit uprchnout na masáž, či wellness? Máme pro vás radu, vytvořte si svůj vlastní ráj díky sprše s dešťovým efektem.

Slyšeli jste už o sprše s dešťovým efektem? Ano, je to přesně to, co si představujete. Po dlouhém dni v práci vstoupíte do sprchy, kde se vám podaří jednoduše zrelaxovat tělo i duši pod osvěžujícím jemným proudem vody, který si spletete s letním deštík.

Sprchové hlavice mají větší průměr, aby dokázali autentičtější vytvořit dešťový efekt a obsahují od 120 až do 250 trysek, které zajistí váš dokonalý relax. Kromě toho většina z nich nabízí možnost jediným kliknutím změnit tento jemný proud přeměnit na efekt tropického vodopádu, což je dalším plusem takové sprchy.

Nepotřebujete nic neobvyklého. Stačí si zajistit tu správnou sprchovou hlavici, jejíž rozměry nejednou přesahují 40 x 40 centimetrů, aby zajistily dokonalý relax. Naopak, jejich tloušťka se pohybuje v pár milimetrech a provedení se preferuje v leštěné nerezové oceli nebo chromu s vysokým leskem, aby byl pocit luxusu dokonalý. Můžete volit mezi nástěnným nebo stropním řešením a u většiny výrobců se můžete spolehnout na povrchové řešení hlavice, které zabraňuje usazování vodního kamene a jeho odstranění je velmi jednoduché.

Nevýhodou, kterou takový relax s sebou přináší je to, že potřebujete zvážit náklady, které je třeba vynaložit jako na zakoupení takové speciální hlavice (cena se může pohybovat od 100 až do 600 eur), tak i na náklady na spotřebu vody, které určitě mírně narostou.