Jak mít doma pořádek? Zkuste multifunkční úložné boxy

Jak mít doma pořádek? Zkuste multifunkční úložné boxy 1

Máte malé děti, s partnerem jste pracovně vytíženi av bytě vám to stále vypadá jako po boji? Snažíte se ze všech sil udržet doma pořádek, ale už vás veškerá energie pomalu opouští? Nezoufejte!

Přinášíme vám několik jednoduchých tipů, jak s minimální námahou udržet doma pořádek. Obecným pravidlem, které funguje, je uklízet věci hned – nádobí dát po jídle do myčky, špinavé prádlo do koše s věcmi na praní a dětské hračky uložit na noc do úložných boxů.

Pro věci, které leží jen tak po bytě a nepotřebujete je každý den, zkuste najít vhodné místo, kde nebudou příliš na očích. S tím vám pomohou například krabice, boxy, košíky, pořadače, organizéry, přihrádky, dózy, úložné sestavy, police, kelímky a další moudré úložné prostory , které dostat v obchodních domech kika Nábytek.

Pro mnohé maminky není největším stresem na mateřské dovolené péči o dítě, ale právě neustále úklid. Všude jsou hračky, rozložené oblečení, špinavé nádobí a jiné maličkosti, které je třeba zpacifikovat. Asi každá máma vyčerpaná domácími pracemi a péčí o dítě se už párkrát pohrávala s myšlenkou zapomenout na každodenní úklid a učinit ho pouze jednou za týden.

Lákavé, ale nepraktické! Oba typy úklidu se totiž doplňují a jeden nenahradí druhý. Každodenní řád je prostě nutnost, ale nemusí to být úmorné. Zejména když vám pomohou ostatní členové domácnosti.

Pokud máte děti už větší, naučte jejich po sobě uklízet hračky i oblečení. Ukažte jim, jak na to, například formou hry. Na hračky kupte veselé krabice, přehledné boxy a do skříně jim dejte plastové věšáky, které jsou bezpečné. A uvidíte, že si děti nakonec úklid oblíbí a stane se pro ně další zábavnou hrou.