Moderní obývací stěna

Moderní obývací stěna 1

Dalo by se říci, že obývací pokoj je srdcem bytu nebo domu, ve kterém bydlíme. Po pracovním dni se v ní setkáváme s rodinou případně přes víkend si zveme přátel.

Proto si ji zařizujeme tak, abychom se v ní cítili příjemně, samozřejmě každý dle vlastního vkusu.

Jádro obýváku tvoří obývací stěna, která zabere největší prostor v pokoji. Na nábytkářském trhu najdeme různé druhy obývacích stěn od moderních, exkluzivních, přes klasické až starožitné obývací stěny.
Novinkou je obývací stěna s nábytkem, který má nadčasový design. Základ tvoří jednoduchost. To znamená, přesto, že působí jednoduchým dojmem, má všechno co potřebujeme. Uzavřené skříňky, police na knihy a samozřejmě prostor na televizor jakýchkoli rozměrů a jinou elektroniku.

Obývací stěnu tvoří masivní desky, které jsou kvalitně vypracované a materiál je lesklý což dodává vzhledu vysokou eleganci. Pozitivem této jednoduché stěny je flexibilita, která umožňuje libovolné rozmístění, například po stěhování nebo touze po změně prostoru. Co se týče barevných možností, zvláštností je švestkové provedení, které je velmi pěkné a moderní, v nabídce jsou i bílé a černé provedení.
Zajímavá je i moderní obývací stěna, která je zhotovena v barevné kombinaci bílá – zebra. Skládá se z deseti částí. Vrchní část tvoří police, dále jsou to bílé skříňky, které mají zabudované osvětlení z vnitřku. Uzavřené skříňky, tvoří spodní část a můžeme na ně uložit například televizor. Obývací stěnu tvoří ještě police a skříňka, které jsou zajímavě umístěny.

Zmíněné druhy obývacích pokojů jsou vhodné pro všechny lidi, kteří mají rádi designérské lahůdky a moderní styl bydlení.