Sprchové tyče a držáky

Sprchové tyče a držáky 1

Sprchový závěs má v koupelně nejvyšší nároky, ale stejně tak důležité je získat tu nejlepší tyč na sprchový závěs, která jej drží. Tyč na sprchový závěs musí být nejen dostatečně pevná, aby unesla váhu závěsu, ale měla by také doplňovat vzhled koupelny. Nejlepší sprchový závěs pro Vaši koupelnu bude záviset na velikosti a konfiguraci Vaší kombinace sprcha nebo vana/sprcha, koupelnovém dekoru a hmotnosti sprchového závěsu, který plánujete použít.

Design hraje velkou roli při výběru nejlepší tyče na sprchový závěs pro Vaši koupelnu. Snadná instalace a odolnost jsou také hlavními faktory.

Co drží tyč sprchového závěsu na místě?

Napínací tyč – Utažením této napínací tyče udržíte sprchový závěs na svém správném místě.

Nalepovací držáky – Pokud se chcete vyhnout vrtání děr do vaší koupelny, jsou tyto nalepovací držáky skvělým řešením.

Jaké jsou různé typy tyčí na sprchové závěsy?

Tyče na sprchové závěsy mají 5 hlavních tvarů. Jsou rovné, zakřivené, ve tvaru L, obdélníku a dvojité. Kromě tvaru se tyče sprchových závěsů dodávají buď jako nastavitelné nebo pevné.

Jak zabráním pádu sprchové tyče?

Krytky na napínacích tyčích jsou často vyrobeny z plastu, ale i gumové jsou tak nestlačitelné, že je vlhké hladké povrchy, jako jsou dlaždice nebo sklolaminát, neudrží. To lze opravit přilepením pryžové výstelky na konce silným lepidlem – dvousložkovým epoxidem nebo kontaktním cementem.

Fungují napínací sprchové tyče na dlaždice?

Napínací tyče se dobře hodí do sprchových koutů ze skleněných vláken a dlaždic, kde možná nebudete chtít vrtat do zdí pro montáž tyče.

Poškodí tažné tyče stěny?

Instalace napínacích záclonových tyčí nevyžaduje nářadí a nepoškozuje stěny, což znamená, že tyto typy záclonových tyčí se instalují rychle a snadno.

Sprchové tyče a další držáky si můžete vybrat na jednom místě.