Vůně FrePro – dokonale provoní každou místnost

Vůně FrePro - dokonale provoní každou místnost 9

Pakliže sháníte kvalitní a vysoce aromatické interiérové vůně, které se dokáží postarat o provonění všech vašich místností v domě či bytě, pak vězte, že jste je právě ve vůních značky FrePro našli. Všechny tyto vůně totiž nabízejí dokonalé aroma, jež dokáže potěšit i ten nejnáročnější a nejvybíravější nos. O jejich výjimečnosti dále svědčí i fakt, že patří mezi nejoblíbenější vůně na českém trhu. Konkrétně produkty FrePro jsou vyvíjeny a vyráběny americkou firmou Fresh Products LLC a námi následně distribuovány do českých domácností. To znamená, že u nás máte vždy jistotu, že se vám do rukou dostane originální produkt FrePro, nikoliv nějaký padělek.  

Vůně FrePro - dokonale provoní každou místnost 10

Proč jsou zrovna výrobky FrePro natolik populární? Prvním důvodem je zmiňovaná překrásná vůně. Tu vám sice prostřednictvím tohoto textu nechat vyzkoušet nemůžeme, nicméně vězte, že podle zkušeností a vyjádření našich zákazníků všechny produkty FrePro voní opravdu skvěle. Dalším kladem těchto vůní je pak to, že nesmírně dlouho vydrží. Záleží samozřejmě na konkrétním modelu, nicméně ty nejodolnější z nich jsou schopny váš prostor zásobovat příjemnou vůní klidně i po celý kalendářní měsíc!  

Vůně FrePro se hodí opravdu kamkoliv, včetně auta 

Kde všude můžete vůní FrePro využít? Prakticky kdekoliv, od malých bytů až po rozlehlé domy – ano, až takto silné tyto vůně jsou. Co se týče konkrétních místností, tak nejvíce jsou využívány k provonění toalet, obývacích pokojů či kanceláří. Tím však zdaleka výčet možných použití vůní FrePro nekončí, některé vůně z našeho sortimentu jsou totiž vhodné třeba i do aut nebo pisoárů.  

K výrobě veškerých vůní FrePro je pak používána technologie ECO FRESH, která si klade za cíl být co možná nejvíce ekologicky šetrnou. To znamená, že výrobky FrePro nejenom hezky voní, ale zároveň jsou velmi ohleduplné k životnímu prostředí, na rozdíl od některých jiných vůní, jež jsou plné chemických přídavků. 

Můžete si být tedy jisti tím, že produkty FrePro jsou vyráběny převážně z biologicky odbouratelných látek. Během jejich výroby se též dbá na to, aby k ní bylo využíváno minimum energie a zbytečně tak nedocházelo k zatěžování planety. Suma sumárum vůně FrePro jsou díky svému aroma, dlouhé trvanlivosti a ekologičnosti tím nejlepším, co lze v současnosti na trhu s aromatickými hygienickými doplňky sehnat. Zároveň jsou i velmi cenově dostupné, nic vám tedy nebrání v jejich zakoupení. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost si pořídit tyto vůně založené na Eco Fresh technologii, jež pokaždé dokonale provoní vaši nemovitost příjemným a nevtíravým aroma.   

Jaké vůně FrePro si na našem e-shopu můžete zakoupit? 

Závěrem si ještě představme jednotlivé modely vůní FrePro. Začneme těmi největšími bestsellery. Jedním z nich je určitě aromatická WC závěska Bowl Clip, jež je připravena z vaší toalety udělat to nejvoňavější a nejčistší místo. K provonění pisoárů zas můžete použít gelová sítka Wave, případně jejich prémiovější varianty Wave 2 a Wave 3D. Ty jsou nesmírně praktické i v tom, že dokáží zabránit vniknutí předmětů do odtoku pisoáru.

Vůně FrePro - dokonale provoní každou místnost 11

Pokud bychom se měli pobavit o tom, jaké vůně FrePro se hodí do menších bytů, případně aut, pak bychom rozhodně neměli opomenout na kvalitní gelové závěsky Hang Tag. Ty jsou velmi levné a hodí se třeba do šatních skříni, případně botníků. Dále vám perfektně mohou posloužit i vonné elipsy Remind Air Curve. Ty si vás krom libé vůně získají i svými kompaktními rozměry. 

Vůně FrePro - dokonale provoní každou místnost 12 Vůně FrePro - dokonale provoní každou místnost 13

K provonění rozlehlejších místností  a kanceláří poté budete muset využít ty nejsilnější vůně z naší nabídky. Jednou z nich je například osvěžovač vzduchu Easy Fresh, který je dodáván v atraktivním designu. Podobně účinné jsou i osvěžovače Ecoair a My Fresh, jenž je navíc i žhavou novinkou v našem sortimentu. 

Více na: www.eshop-frepro.cz