Podlahové polštáře velkých rozměrů

Podlahové polštáře velkých rozměrů 1

V každé domácnosti, jako dekorativní a zároveň praktický doplněk, skvěle poslouží velký podlahový polštář. A ne jeden! Nejlepší několik kusů.

Mohou se položit na podlahu v kterékoliv pokoji, čímž poskytnou extra pohodlné sezení. K dispozici jsou samozřejmě v rozdílných velikostech, zajímavých tvarech, ozdobené pestrými vzory, aby bez problémů zapadly do interiérů. Široká škála barev a nápaditých vzorů vám pomůže vybrat ten správný pro váš domov.

Polštáře – velké i okrasné

Tyto polštáře mohou mít rozmanité tvary – čtverec, obdélník, kruh, hvězda, květ atd. Stejně mají i jasné, pestré barvy a dekorativní vzory. V závislosti na kvalitě, použitého materiálu a tkanin, velké polštáře jsou buď levnější nebo dražší.

Polštáře – taburetky

Tradiční taburetka je vlastně kulatý nebo plochý polštář, určité výšky. Zhotovena je z různých látek (samet, semiš, kůže, vlna …), od kterých se pak odvíjí i jejich cena. Podobně jako velké polštáře na podlahu, mají stylový design, hezký vzor i jasné barvy. Taburetky jsou oblíbené i z toho důvodu, že jsou vhodné i pro lidi s bolestmi zad, jsou mimořádně pohodlné, atraktivní a originální. Umístit se dají do obýváku, dětského pokoje, ložnice av případě pěkného počasí i na terasu.

Polštáře – čtverce

Považují se za nejpoužívanější podlahové polštáře. Poskytnou komfortní sezení, v případě potřeby i ležení. Čtvercový ale i mírně obdélníkový tvar se může vyznačovat určitou výškou. Ale i nemusí. Obvykle se vyrábějí z kůže nebo určité textilie, které pak snadno ladí s interiérem a celkovým vzhledem místnosti. Svým atraktivním vzhledem zpestří například terasu u bazénu nebo zahradu.

Všechny uvedené podlahové polštáře mohou být navlečené v potahu, který se jednoduše vypere nebo ošetří podle pokynů výrobce.