Zdokonalte svůj interiér podlahou PVC Gerflor Design Time

Zdokonalte svůj interiér podlahou PVC Gerflor Design Time 5

Podlaha tvoří domov. Přestože to není vždy to první, co vás při snaze vybudovat či vylepšit své místo k bydlení napadne, jedná se o důležitou část (nejen) každé domácnosti. Toužíte po kvalitní podlaze s působivým designem? Obnovte svůj interiér a zpříjemněte si svůj domov podlahou, která dodá každé místnosti příjemnou atmosféru.

Zdokonalte svůj interiér podlahou PVC Gerflor Design Time 6

Podlaha bez starostí

PVC podlahy dnes už najdete skoro v každé domácnosti, ale i veřejných prostorách. Není se čemu divit, jsou vyrobeny z pružného materiálu tak, aby snesly vysokou zátěž, proto jsou vhodná i na místa, kde se hodně pohybujete, jako například kuchyň, kde více než kde jinde hrozí vylití tekutin na podlahu, nebo vstupní chodba, kde chodíte v obuvi. Mezi jejich výhody totiž patří mimořádná mechanická odolnost, voděodolnost a velmi snadná údržba. Skvěle ale poslouží v kterékoli části domu.

Pokud máte rádi svůj klid, bezpochyby oceníte částečnou izolaci zvuku a hluku, která se stará o to, abyste si ve svém domově mohli vždy příjemně odpočinout. Během zimních večerů pak přijde vhod, že PVC podlahy jsou ideální i pro podlahové vytápění. Navíc výborně chrání před řadou alergií a roztočů, proto vás potěší, pokud patříte mezi alergiky, a jsou odolné před mnoha druhy plísní a bakterií. Podlaha vám tedy dodá pocit čistého a zdravého prostředí.

Zdokonalte svůj interiér podlahou PVC Gerflor Design Time 7

Na vzhledu záleží 

Vedle všech praktických výhod podlah je samozřejmě neméně důležitý jejich vzhled. Design podlahy má sílu zcela změnit atmosféru a povahu každé místnosti. Každý pokoj a každý dům má svá specifika, každý zákazník jiné představy. Tomu PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vycházejí vstříc a představují bohatou nabídku dekorů různých barev i materiálů. Takže ať už dáváte přednost dřevěným dekorům či minerálním vzorům, můžete si vybrat ten pravý design pro váš domov.

Z nabídky až 15 dekorů dřeva si snadno vyberete vhodný odstín pro jakoukoli místnost. Při výběru odstínu je třeba dbát na mnoho faktorů – velikost místnosti, barva stěn i nábytku, proto je široký výběr dekorů důležitý. Menší a tmavší místnosti rozzáříte některým ze světlejších odstínů jako dekor Noma, béžový Sherwood či Aurore, díky kterým místnost rozzáříte a bude působit opticky větší. Naopak milovníci kontrastu mohou najít zalíbení v tmavších podlahách, což jim umožní hnědý či šedý Sherwood nebo dekor s teplejším nádechem Bali, které budou skvěle vypadat v kombinaci se světlým nábytkem.

Pokládka PVC podlah musí být dokonalá, proto si raději na práci pozvěte odborníka. Gerflor dále nabízí i 5 působivých minerálních vzorů různých odstínů – Silver, Vanilla nebo třeba výraznější Safran.

Více na: www.podlahydesigntime.cz