Obkladová pásková řešení pro fasády

Obkladová pásková řešení pro fasády 1

Fasády ze strukturálního skla se staly jedním z hlavních stavebních prostředků pro nové budovy, poskytují skvělou vizuální přitažlivost a slouží více funkčním účelům a flexibilitě než kdykoli předtím. Pronikání slunečního světla nejen prosvětlí interiér a nabízí bezkonkurenční výhledy, ale skleněné fasády a obklady z jiných materiálů také šetří energii, pomáhají regulovat vytápění a chlazení, odolají nepříznivým povětrnostním podmínkám a umožňují inovativní možnosti designu. Lepicí pásky zajišťují fasádu, obklad, značení nebo výztužné tyče, zatímco distanční pásky se používají pro strukturální zasklení. S více než 40 lety zkušeností a vedení vám náš tým pomůže najít správné materiálové řešení pro Váš projekt.

Pásková řešení pro vaše fasádní projekty

Polyuretanové distanční pásky jsou referenčním řešením již více než 40 let v architektuře po celém světě, protože umožňují optimální vytvrzení silikonu díky struktuře s otevřenými buňkami a velmi nízké deformaci při zatížení. Zjistěte více o těchto a dalších řešeních, která mohou zlepšit vaše designové projekty.

Vlastní pásková řešení

Vlastní páskové řešení se díky procesu a produktu může mnohonásobně vyplatit vylepšení, která může poskytnout. Vývojoví inženýři pásek budou spolupracovat s partnery na návrhu ekonomického, ale vysoce účinného páskového produktu. I když jsou k dispozici nekonečné permutace průmyslových pásek, existují společnosti, které dokáží dodat pásku na míru s optimálním lepidlem, perfektní podkladové materiály, bezproblémový proces. Integrace a vynikající výkon. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžeme pomoci vyřešit problémy s páskovým a materiálovým inženýrstvím, zavolejte nám nebo nás navštivte online.

Řešení pro různé typy fasád

U spojů vnějších stěn se rozlišují spoje napojovací, konstrukční a dilatační. Při výběru správného těsnícího řešení spáry hrají klíčovou roli konstrukční úvahy, protože je bezpodmínečně nutné, aby dešťová voda nepronikala zvenčí do fasády. Pokud se vlhkost dostane do spáry, musí mít možnost uniknout ven z budovy. To je důležité, aby se zabránilo poškození konstrukce.

Renovace fasád jsou často velmi složité, protože spáry nejsou zevnitř přístupné a starý těsnicí materiál lze často odstranit jen s velkým úsilím. Kromě toho výstupky, tolerance spojů a nelepivé okraje spojů pravděpodobně zkomplikují projekt těsnění. Zde páska nabízí ideální řešení pro každou situaci, ať už se jedná o beton, přírodní kámen, cihly nebo dilatační spáry a bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu nebo renovaci. Vysoké tolerance spojů a široký rozsah rozměrů zajišťují spolehlivé a trvanlivé spoje fasád.

Také z hlediska designu poskytují impregnované spárovací pásky různé možnosti. Architekti a montéři mohou spoje vytvořit jako stínový spoj nebo jej začlenit jako designový prvek výběrem vizuálního spoje. Dokonce je možné spáru po zkoušce pomocí zvolené barvy obarvit barvou.