Domácí ventilátory

Domácí ventilátory 1

Ať už bojujete s vlnou veder uprostřed léta, s příliš horlivým radiátorem nebo s majitelem domu, kterému trvá měsíce, než zapne centrální klimatizaci, správný podlahový ventilátor může přinést okamžitou úlevu v těch nejproblematičtějších situacích, aniž by příliš zatížil Vaše náklady na energii.

Podlahové ventilátory nejsou praktickou koupí jen pro teplé měsíce; v jakémkoli ročním období jsou užitečné pro cirkulaci vzduchu v prostoru a pomáhají odstranit přetrvávající pachy z vaření a kouře. Není tedy divu, že trh je plný různých druhů podlahových i stolních ventilátorů – od oscilačních věží přes vyvýšené „podstavcové“ konstrukce až po provedení nízko u země.

Co hledáme

Výška: vyšší ventilátor má dvě výhody: Zaprvé: čím je vyšší, tím více vzduchu se obvykle pohybuje. Ale také většina tepla z Vašeho těla uniká hlavou, takže čím rychleji jste schopni ochladit obličej a horní část těla, tím lépe se budete cítit. Žádný z našich odborníků však menší ventilátory neodepsal. Je třeba poukázat na to, že konstrukci, která je blízko u země, lze natočit do rohu, čímž se vzduch odráží od stěny a pohybuje se po celé místnosti.

Další funkce: Po výšce nám odborníci řekli, že další věcí, kterou je třeba zvážit, jsou další funkce, které jsou součástí každého provedení. Mnoho novějších podlahových ventilátorů je vybaveno moderními vymoženostmi, jako je kompatibilita s Alexou, možnost napájení přes USB a dálkové ovládání. Do této kategorie patří také to, zda ventilátor osciluje. S oscilačním ventilátorem nemusíte přemýšlet o tom, ve které části místnosti je nejlepší sedět. V tom spočívá to pohodlí.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu.

Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.