Originální dřevěné podlahy BOEN DESIGNWOOD | Supellex

Originální dřevěné podlahy BOEN DESIGNWOOD | Supellex 1

Norská firma BOEN, výrobce s mnohaletou tradicí, která sahá až do poloviny 17. století. Vyrábí parketové podlahy špičkové kvality. Jedním ze základních principů a současně i filosofie firmy patří respekt k přírodě a jejím zdrojům, které nám poskytuje. Krása dřeva totiž trvá. Kolekce BOEN DesignWood nabízí 7 atraktivních dekorů s přirozeným vzhledem dřeva. Jedná se 6x o dub a 1x o jasan (dřevěná podlaha třívrstvá Boen Designwood Jasan bílý Mercato). Kde mohou jiné typy podlah vycházet z módy, dřevo bude stále působit nadčasovým dojmem a elegancí.

Třívrstvé dřevěné podlahy BOEN jsou na kratší hraně opatřeny zámkem BOEN X-PRESS CLIC, který umožňuje snadnou, rychlou a čistou pokládku parket. Pokládka může proběhnout buď plovoucím způsobem, nebo lepením k podkladu. Jedná se o vhodný povrch pro podlahové topení. Povrch podlahy je finálně upravený přímo z výroby, nevyžaduje žádné další ošetření. Balení obsahuje levé i pravé lamely, což přináší možnost vytvoření skutečně originálních a zajímavých podlahových vzorů.

Krásná podlaha je základním kamenem každé místnosti, podlaze se pak přizpůsobí jednotlivé kusy nábytku a další doplňky, ať už se jedná o dům či kancelář. Dřevo jako materiál působí hřejivě a útulně, je odolné a přináší pocit komfortu. Díky unikátnosti vzhledu jednotlivých dřevin a jejich jedinečným vlastnostem jsou dřevěné podlahy dodnes velmi oblíbené. Využijte šance a vyberte si z nabídky BOEN DesignWood.