Když plot dotváří prostor

Když plot dotváří prostor 1

Když plot dotváří prostor

Oplocení je prvním vstupním prvkem vašeho domu, který nejen chrání ale také reprezentuje. Vybrat si z bohaté nabídky může být náročné, ale ne nemožné. Je třeba přihlížet na kvalitu, cenu ale i to co se vám líbí a ladí do vašeho prostoru. Ze široké nabídky různých typů oplocení jsou stále aktuální a nejčastěji používané betonové tvárnice. Betonové prvky a litý beton jsou oblíbené zejména pro jednoduchost a rychlost zhotovení. Kvalitní, vzhledově přirozené a elegantní plotové systémy nabízí společnost Premacy, která je na trhu již 25 let.

Oplocení z betonových tvárnic má řadu výhod. Mají dlouhou životnost, náklady na údržbu jsou téměř nulové, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, vytvářejí protihlukovou bariéru, zajišťují soukromí a ochranu majetku.

Velmi atraktivní oplocení vašeho domu nebo zahrady nabízejí plotové tvárnice Maclou, které připomínají žulu či hrubě opracovaný kámen. Betonové plotovky jsou nabízeny v 8mi zemitých barvách kde v kombinaci se speciálním opracováním štípaného betonu působí betonový plot velmi přírodně. Tvárnice můžete použít na dva způsoby a to jako souvislý betonový plot, který vám zajistí maximální soukromí, nebo plot doplněn dřevěnou výplní či zámečnickým kováním. Plotový systém Maclou najde své uplatnění zejména tam, kde je kladen velký důraz na dlouhou životnost. V nabídce najdete tvárnice ve standardních rozměrech jakož i obklady a krycí a pilířové desky.

Pro dosažení minimalismu a elegance byl vyvinut plotový systém Preblok s hladkým povrchem. Použije se zásada že v jednoduchosti je krása a to platí iv tomto případě, kdy sice na pohled monotónní beton působí hezčí než příliš překombinovaný barevný variantu. Tvárnice Preblok se zhotovují v šedé a grafitové barvě a jsou vhodné pro výstavbu plotů jakož i opěrných svahových zídek. Betonové ploty mohou být plné nebo pilířové doplněné dřevěnou nebo zámečnických výplní.

Nejnovějším plotovým systémem společnosti Premacy je Granublok. Vyznačuje se povrchovou úpravou z otloukání betonu, který dodává tvárnicím historický nádech.Vyrábí se ve čtyřech barevných odstínech – šedé, grafitové, okrové a hnědé barvě.Plotový systém je ideální propojit s dlažbou Graniko nebo Granum, čímž získá váš exteriér jednotný vzhled. Tak jako u plotových systémů Maclou a Preblok iu tohoto plotu je možnost kombinace s dřevěnou výplní nebo zámečnickým kováním. Výborně se hodí tam, kde chcete navodit dojem starobylého, rukojetí z shabby chic stylu.

Pokud váš plot sestává ze spodního soklu a pilířů potřebujete krycí desky. Krycí i pilířové desky jsou dostupné ve dvou provedeních – hladké a brokování. Barevná škála je shodná s betonovými tvárnicemi Maclou a Preblok, čímž dosáhnete jednotný celek.

Betonové ploty vytvořené z tvárnic Maclou, Preblok zda Granublok se používají hlavně na oplocení rodinných domů nebo i rekreačních objektů. Své využití najdou i jako opěrné či dekorační zídky do zahrad nebo vyvýšených terasových zahrad.

PR_062016