Chvíle pohody u krbu a rychlé plameny s podpalovače Solo

Chvíle pohody u krbu a rychlé plameny s podpalovače Solo 1

Bílé odlamovací kostky, které mají moc okamžitě vykouzlit pořádně plameny. Přesně takové jsou i pevné podpalovače tradiční české značky Solo. Ta má ve své nabídce hned tři varianty – šetrný parafínový, klasický ropný a příjemně voňavý levandulový. U všech tří je postup stejný – stačí jen odlomit bílou kostičku a zapálit.

Pevný podpalovač je odnepaměti velkým pomocníkem při zapalování. U nás doma hrál velkou roli, pokud jsme chystali rodinné fondue. Když se při slavnostní tabuli objevily bílé krychličky pevného podpalovače, bylo jasné, že nás čeká gastronomický zážitek.

Pevný podpalovač parafínový

Tento moderní podpalovač od Sola je šetrný k životnímu prostředí, má neutrální vůni, je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. O snadnou manipulaci s podpalovačem se postará jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní záři a hoří v průměru 10 až 12 minut. Výhodou je, že lze použít i na rozpálení ohně v grilech, a to díky ekologické parafinové náplni. Dostat ho v Bauhausu, Hornbachu a Obi.

Pevný podpalovač petrolejový

Je na petrolejové bázi a hodí se na podpal dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnější žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zaručí odlamování kostek, na jednom plátu je jejich 32. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní záři, hoří v průměru 10-12 minut. Dostat ho v Bauhausu, Hornbachu a Obi.

Pevný podpalovač levandulový

Tento podpalovač na parafinové bázi si oblíbí zejména ten, kdo chce nejen pomoci s plameny, ale hledají i něco navíc. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu. Manipulace s podpalovačem je jednoduchá. Stačí si odlomit kostku, na jednom plátu je jejich 32. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní záři a hoří v průměru 10 až 12 minut. Výhodou je, že lze použít i na rozpálení ohně v grilech. Dostat ho v Bauhausu, Hornbachu a Obi.