Zahradní gril od Wittus

Zahradní gril od Wittus 1

Připravit dobré jídlo je svým způsobem uměním. Zahradní grily Wittus jsou uměleckým nástrojem, jejich provedení lahodí vašemu oku tak, jak vás uspokojí chutné jídlo.

 

Gril Phoneixu a gril Firebird od dánského designéra Benta Falka slouží jako venkovní ohniště a barbeque gril , ale můžete je jednoduše použít i jako zahradní skulpturu. Jsou vyrobeny z nízko legované oceli a dodávány bez povrchové úpravy. Vlivem vnějšího prostředí dochází k oxidaci a korozi materiálu, čímž se každý gril stává unikátním kusem. Vnější zoxidovaná vrstva chrání vnitřní, díky čemuž můžete gril používat prakticky bez údržby.

Grily jsou vybaveny nastavitelným roštem, řešeným tak, že jeho držadla zůstávají během grilování chladné. Gril Firebird má navíc vyčleněné místo na ohřívání a smažení, kde můžete připravovat omáčky či zeleninu.

Díky speciálnímu tvaru komínů bude rozdělání ohně mnohem snadněji, rychleji a pohodlněji než dříve. Další výhodou takového tvaru komínů je i vodítko kouře, který nebude otravovat vás ani vaše hosty

Milovníky barbecue potěší všestranný Barrel Grill. Tento gril ve svých funkcích zahrnuje možnost přímého grilování nad uhlím, dále nabízí oddělené zóny na grilování, jinou možností je nepřímé grilování s pomocí pokličky nebo se dá využít jako outdoorové ohnisko.

Třetím pomocníkem na grilování je stolní gril, který je výborný na jednodušší pečení. Můžete vidět, že svými rozměry nezabírá mnoho místa, avšak jídlo připravené s jeho pomocí je vynikající.