Dům saúdského prince k prodeji za 20 milionů dolarů! Tolik luxusu jste ještě neviděli!

Dům saúdského prince k prodeji za 20 milionů dolarů! Tolik luxusu jste ještě neviděli! 1

epychový palác, který si v 80. letech nechal postavit saúdský princ Abdulrahman bin Fasal v americkém Houstonu k prodeji. Z tolika luxusu vám padne čelist.

Luxusní vila – či přesněji moderní palác si nechal postavit saúdský princ pro svou rodinu, která ho doprovázela během obchodních cest v Texasu. Palác má 2 220 m² a stojí na téměř 2-hektarovém pozemku.

Odhadovaná cena je 25 milionů dolarů, ale majitelé jsou ochotni jít s cenou dolů – na 20 milionů. Vzhledem k skutečně luxusní vybavení domu je to opravdu dobrá koupě.

Stavba má 3 patra – na každém patře je kuchyň, aby se domácí za jídlem velmi nenachodili. Či přesněji, aby si i služebnictvo šetřilo nohy.
Mimochodem, palác má několik bytů i pro majordoma, hospodyni a zaměstnanců.

Současní majitelé, Nijad a Zeina Faresovci chtějí tento dům s krásnou zahradou, bazénem a velkorysými terasami prodat. Prý se zjistí najednou příliš velký, když jejich čtyři děti jdou studovat na vysoké školy.
Zmínili jsme, že palác má kromě společenských prostor jako vinotéka, několik jídelen, salonů, obýváků, fitness centra i 9 samostatných ložnic a 15 koupelen?