Zamilujte se do barev

Zamilujte se do barev 1

Milujeme barvy! Je to nejjednodušší způsob, jak přizpůsobit a osvěžit každou místnost. Buďte odvážní a přineste si barvy domů společně s těmito inspirativními nápady.

 

Zbožňujte svou podlahu

 

Malování podlahy je rozhodně odvážný krok, ale výsledek může být okouzlující. Výběr barev je vším a prakticky neomezený: rozjasněte pastely, buďte dramatičtí a okouzlujte černou nebo tmavě modrou, zahřejte věci červenou nebo si namíchejte svůj vlastní odstín. Pro dlouhodobější výsledky podlahu nejprve obruste, použijte odolnou značku barvy a dodržujte všechna doporučení pro aplikaci a dobu schnutí.

 

Akcentujte barvu

 

Takovýto kout, úzká stěna a zkosený strop jsou skvělou příležitostí, jak do svého prostoru přidat krásný kousek syté barvy. V malých dávkách může akcentní barva zvýraznit architektonický prvek nebo vizuálně definovat prostor, jako je vytvoření čtecího koutku ve větším obývacím pokoji.

 

Malířské palety

 

Barevná umělecká díla – od vysoce kontrastních tisků a fotografií po tlumené akvarely a vintage olejomalby – okamžitě promění místnost a dodají jí krásu a charakter. Hledejte rafinované způsoby seskupování děl (podle barvy, tématu nebo média) a pečlivě zvažte styl a materiál rámů. Letošní trendy zahrnují velkoformátová umělecká díla, návratová témata a velké abstraktní tahy štětcem.

 

Učiňte prohlášení

 

Nástěnné malby jsou opět v módě, ale tentokrát je to všechno o rafinovanosti a stylu. Do prostoru, který se může pochlubit jinak minimalistickou estetikou, vnese nástěnná malba velkou dávku barev. Vyberte si ohromující, připravenou nástěnnou malbu vytvořenou umělcem, nebo pro individualisty spolupracujte se společností, která přemění vaše vlastní umělecká díla nebo fotografie. Ať tak či onak, nástěnná malba okamžitě vytvoří náladu sebevědomým a odvážným způsobem.

 

Kráčejte osvětlení

 

Barvy zvýrazňují tvary a konstrukční prvky, díky čemuž jsou schodiště ideálním prvkem, který lze zvýraznit sebevědomou barvou. Barevný běhoun nebo nátěr jsou tradiční způsoby, jak rozjasnit stávající schody. Nebo můžete jít ve Star Trek stylu s modrými skleněnými schody osvětlenými zespodu LED osvětlením. Schodišti tak přidáte bezpečnostní prvek tím nejstylovějším způsobem.

 

Magický koberec

 

Koberce jsou osvědčeným způsobem, jak uvést barvu a oživit místnost. Ještě více vytváří teplo pod nohama, zlepšují akustiku a dodávají místnosti konečný designový dojem. Nejste si jisti, jaký styl zvolit? Tlumená barva a vzor mohou vytvořit soudržnost a spojit vzájemně kombinovatelné vybavení, střídavě volte výraznější vzory a zářivé tóny, které dodají neutrálnímu nábytku energii.