Rigidní vinylové podlahy tvoří současnost i budoucnost

Rigidní vinylové podlahy tvoří současnost i budoucnost 7

Vinylové podlahy se již v našich domácnostech i komerčních plochách bezpečně zabydlely. Podlahy tvořené z PVC neboli polyvinylchloridu již dávno dokázaly, že se špatnou pověstí PVC podlah z dob minulých nemají nic společného. Současné vinylové podlahy jsou vysoce kvalitní a designová záležitost. A výrobci jdou ještě dál. Na trh přichází rigidní podlahy.

Rigidní vinylové podlahy tvoří současnost i budoucnost 8

Rigidní podlahy jsou extrémně odolné

Vinylové podlahy obecně se považují za velmi odolné. Jejich použití je vhodné všude tam, kde se kde se očekává velká zátěž. U rigidních podlah je odolnost dovedena až do extrému. Dají se použít v extrémních podmínkách. Snesou zátěž, teplotní výkyvy, působení chemických látek. Přitom si však zachovávají veškeré přednosti oblíbené u vinylových podlah.

Rigidní vinylové podlahy přinášejí unikátní technologii

Tajemstvím úspěchu nových rigidních podlah je RCC jádro. Díky této technologii jsou rigidní vinylové podlahy pevné, stoprocentně voděodolné a extrémně stálé. Uplatní se v zimních zahradách nebo v prostoru oken, kam dopadá sluneční světlo. Rigidní podlahy jsou určeny do náročných podmínek a pro náročného zákazníka.

Rigidní podlahy spojují účelnost a design

Rigidní podlahy však nejsou jen o odolnosti. Velký důraz je kladen také na jejich vzhled. Rigidní vinylové podlahy se vyznačují dokonalým provedením různých dekorů. Častým a oblíbeným motivem jsou dekory dřeva, ale můžete najít nepřeberné množství dalších nápaditých zpracování podlahového povrchu.

Rigidní podlahy se vyznačují robustním zámkovým systémem

Pokud zvolíte rigidní vinylovou podlahu se zámkovým systémem, ověříte si, že podlaha je opravdu pevná. Rigidní podlahy se vyznačují robustním zámkovým systémem, který zaručuje ještě větší pevnost a odolnost, než u běžných druhů vinylových podlah. Pevnost spojů zaručuje kvalitní a stabilní pokládku.

Při údržbě rigidní podlahy myslete na prevenci

Rigidní vinylové podlahy jsou velmi odolné a snadné na údržbu. Rozhodně se však vyplatí jim trošku času a péče věnovat. Již při pořízení nové podlahy myslete na prevenci. V místech, kde hrozí mechanické poškození od nábytku, zvolte vhodnou ochranu podlahy. Takovým běžným problémem bývají v domácnostech a kancelářích kolečkové židle. Pořízením podložky pod židli prodloužíte krásný vzhled podlahy.

Rigidní vinylové podlahy tvoří současnost i budoucnost 9

Údržba rigidních podlah je velmi snadná

Podlaha se dá běžně vysávat, zametat i vytírat. Rozhodně se však vyplatí pořídit si prostředky určené pro péči o tento typ podlah. Použitím speciálního prostředku podlahu nejen čistíte, ale zároveň chráníte. Po zaschnutí se na ní vytvoří tenký lesklý ochranný film. Správnou péčí prodloužíte svojí podlaze životnost.

Rigidní podlahy přinášejí flexibilní řešení

Rigidní podlahy patří do rodiny vinylových podlah. Přes svá vylepšení si zachovávají to nejlepší, co vinyl nabízí. Získáte krásnou kvalitní podlahu, za rozumnou cenu. Podlahu dokáže položit i zručný kutil. Podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jako bonus u podlah rigidních získáte maximální odolnost.

Gerflor Designart Home Rigid je podlaha bez kompromisů

Extrémní odolnost povrchu, tvarová stálost, akustická izolace, dokonalá voděodolnost. Robustní kvalitní zámky. To vše nabízí rigidní podlaha Gerflor Designart Home Rigid. Je vhodná pro renovace a vlhké prostory, proto ji můžete položit do kuchyně i koupelny.

Rigidní vinylové podlahy tvoří současnost i budoucnost 10

Gerflor Designart Traffic Rigid do zatěžovaných prostor 

Tato rigidní vinylová podlaha je vhodná do velice zatěžovaných prostorů. Jeví se prakticky nezničitelná. Díky vysoké hustotě je dokonale odolná proti poškrábání. Bez problémů zvládne vysokou koncentraci lidí i těžkou techniku. Hodí se do hotelů, průmyslových hal, restaurací. I v těchto drsných a náročných podmínkách si můžete dopřát krásně zpracované dekory dřeva.

Více na: www.supellex.cz/vinylove-podlahy-designart-rigid