Vsaďte na funkční a krásnou stínicí techniku

Vsaďte na funkční a krásnou stínicí techniku 1

I exteriérové stínění může být designové.

Vnější stínění je v prvé řadě funkční záležitostí, nejen stínu, ale také chrání okno před poškozením a interiér před přehříváním. Zároveň dokresluje celkový vzhled domu, a proto není dobré výběr designu podcenit.

Nejpoužívanější typ venkovních žaluzií Z90 je vhodným příkladem toho, že vnější stínící technika může být krásná. Lamely do sebe tak krásně zapadají, že do interiéru nepronikne ani paprsek .

Venkovní žaluzie jsou na rozdíl od těch vnitřních vysokým tepelným izolantem, v létě udrží místnost chladnou av zimě brání rychlým tepelným únikům . Svým moderním vzhledem podtrhnou celkový ráz každého domu.

Vsaďte na kouzlo markýzy

Na balkony, kde není dostatek prostoru pro slunečník, terasy, výklenky či předzahrádky, se skvěle hodí venkovní markýza , stínění, které v poslední době stále více nabývá na oblibě. Nabídka barev a designu je široká, výrobci se snaží o takovou barevnou škálu, abyste markýzu mohli sladit například is fasádou domu .

Markýzové látky jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou CLEANGARD, která využívá ultramoderní systém ochrany markýzových látek NPP (Nanotechnology Protection Process). Tato technologie dodává látkám maximální voděodolnost a chrání látku proti vodě a špíně z dlouhodobého hlediska.

Vnější stínění nepodceňte

Skvělé funkční vlastnosti mají i exteriérové rolety , které navíc chrání okno před mechanickým poškozením, izolují hluk a představují optickou bariéru pro zloděje . Vybírat můžete z hliníkových nebo plastových rolet v barvě, která nejlépe ladí s vaším domem. Vnější stínění zkrátka není jen praktická nutnost, ale i estetický doplněk pro co nejkrásnější domů.