Betonové ploty

Betonové ploty 1

Rádi byste si postavili plot, který by vám opravdu dlouho vydržel a zároveň by i dobře vypadal? Přírodní žulový vzhled a dlouhou životnost vám nabízí plotový systém Maclou s povrchem upraveným technologií štípaného betonu.

Výhody betonových plotů

Nejpoužívanějším materiálem při výstavbě plotů jsou betonové tvárnice. Použití kvalitního betonu při výrobě tvárnic a dodržení správných postupů při výstavbě plotů jsou zárukou jejich pevnosti, stability a také dlouhé životnosti.
Betonové ploty jsou:
• jednoduché na montáž, bezúdržbové, nepotřebují žádnou mimořádnou péči  
• odolné vůči povětrnostním podmínkám , vůči větru, sněhu, ledu a pod.
• vytvářejí soukromí pro majitele oplocení a zajišťují majetek před cizími osobami
•  svými technologickými vlastnostmi vytvářejí protihlukovou bariéru od okolí
•  betonové ploty z tvárnic kompletují dřevěné nebo kovové plotové výplně, čímž vznikají mnohé materiálové i barevné možnosti
•  mohou sloužit jako zdi na zpevnění svahu .

Atraktivní plotové tvárnice Maclou

Velmi atraktivní oplocení vašeho domu nebo zahrady nabízejí plotové tvárnice Maclou, které připomínají žulu či dokonce hrubě opracovaný kámen. Jejich povrch je upraven technologií štípaného betonu. Zkosené hrany vytvářejí pohledový rastr připomínající klasickou bosáž. Povrch krycích desek je upraven brokováním.
Vyrábějí se až v 7mi zemitých barvách. V kombinaci se speciálním opracováním štípaného betonu působí betonový plot velmi přírodně. 
V uličních zónách je možné „odlehčit“ betonový plot dřevěnou výplní nebo zámečnickým kováním. Téměř bez údržby si zachovává elegantní vzhled a pocit bezpečí a soukromí. Souvislé plotové stěny jsou vizuální i hlukovou bariérou.