Minivana Classic

Minivana Classic 1

Velký vnitřní prostor pro koupání a sprchování při minimální délce, to je hlavní charakteristika minivany Classic. Název odkazuje k jeho ověřenému obdélníkový tvar, který však designér Kryštof Nosál přizpůsobil moderním požadavkům.

Jako vana a sprchový kout

Podle hloubkou je Classic jako každá jiná vana. Standardních 42 cm představuje optimální rozměr, který umožní pohodlné koupání s tělem správně ponořeným tak, aby relaxovali všechny jeho části. Unikátní je však její délka – 120 cm. Možnosti vany se vám tak rázem otevírají  i v malých koupelnách, kde se koupání dosud zdálo nemožné. Doplňte vanu o vanovou zástěnu a obratem získáte i dokonale těsnící komfortně velký (120 x 70 cm) sprchový kout.

Bezpečné ploché dno

Obzvláště pro sprchování je co nejplošší dno důležité. Omezuje riziko uklouznutí v oblasti oblých rohů, umožňuje pohodlně se rozkročit a bezpečně si užít sprchování.

Velký vnitřní prostor

Subtilní odlehčené lemy a ostřejší sklon na bocích vany dodají vaně i při jejím minimalistických rozměrech velký využitelný prostor jak pro koupání, tak pro sprchování.

Široká nabídka zástěn

Minivanu Classic lze utěsnit mnoha typy zástěn, takže vždy poskytuje zázemí pro koupání a sprchování bez obav ze zaplavení koupelny.

Minivana Classic svými rozměrovými variantami pokračuje do nabídky standardních van, které vyrábíme v rozměrech 150/160/170 x 70 cm. Hodí se tak doslova do každé koupelny. V rozměru 120 x 70 cm stojí 224, – Kč