Jak si uspořádat kancelář

Jak si uspořádat kancelář 1

Jak si uspořádat kancelář. Nejlepší na domácí kanceláři je to, že na rozdíl od firemní kanceláře si ji můžete přizpůsobit, jak chcete! Můžete najít neomezené nápady na zdobení domácí kanceláře navržené tak, aby byla práce zábavná, což vám umožní skutečně maximalizovat váš prostor jak pro styl, funkci, tak pro zábavnou atmosféru! Domácí kancelář by měla být funkčním prostorem, který stále nabízí styl a estetiku

Mít dostatečně velký stůl na práci a pojmout počítač nebo notebook je klíčové,zvláště když potřebujete prostor na rozložení papírů a psaní. Doporučuji psací stůl o rozměrech 60 x 30 s alespoň jednou zásuvkou na tužky nebo hromadou zásuvek pro uložení per, papíru, fixů, kancelářských spon, pořadačů atd.

Máte-li stůl obrácený ke stěně, pověsit umělecké dílo proti sobě je skvělé, ale někdy stačí „přišpendlit“ nápad, obrázek nebo dokument a mít ho na očích. Úložiště je vždy nutností, takže maximalizace vašeho omezeného prostoru je zásadní.

Použití uměleckých děl nad úložnou jednotkou přináší prostředí, které působí méně „kancelářsky“ a více „živě“. Pohodlné křeslo k sezení a čtení vám pomůže dostat se pryč od vašeho stolu.

Osvětlení úkolů je nezbytné pro čtení a psaní dokumentů. Je také důležité, jak se bude odrážet na obrazovce vašeho počítače. Vhodná je např. energeticky úsporná LED stolní lampa, má ovládání osvětlení v úhlu 360 stupňů a nastavitelný sklon ramene o 90 stupňů.