Jak využít konec postele

Jak využít konec postele 1

Přemýšleli jste nad tím jak využít prostor ve vaší ložnici, pokud je dostatečně velká? Zaměřit se můžete na konec postele. Možností je více, které mohou splňovat různé funkce nebo poslouží jako dekorativní prvek.

TV stolek – v současnosti je v mnoha ložnicích neodmyslitelnou součástí televizor. Jednoduše ho ovládáte z pohodlí vaší postele.

Výrazná čalouněná lavice – poslouží jako skvělé místo k sezení, odkládací prostor av noci může zachytit přikrývku. Vybrat můžete samozřejmě takový látkový potah, který se barevně hodí a bude ladit s ložnicí.

Úschovná lavice – je ideální pro odkládání ložního prádla, polštářů, peřin a podobně. Ať už je dřevěná nebo čalouněná, uschováte v ní všechny potřebné věci. Samozřejmě se dá na ní sedět a usnadní nazouvání bot nebo pantoflí.

Suknicový stolek – v případě, že vlastníte malý kulatý, podlouhlý nebo oválný stolek, bude skvělý na konec postele. Na vrch stolku stačí přehodit ubrus dlouhý až po zem, který bude ladit s výzdobou ložnice. Přidat se mohou židle na každou stranu.

Židle – jsou další možností, jak využít tento prostor. Umístěte tam dvě čalouněná křesla nebo židle spolu s taburetem a vytvoříte ideální místo k odpočinku a čtení knih.

Pohovka – dokonale vyhovuje ložnicím s obrovskou postelí. Ozdobte ji jemnou dekou, dekoračními polštáři, blízko postavte stojatou lampu a můžete relaxovat.

Nízká skříňka, truhlice i kufr – krásné kusy tohoto dřevěného nábytku oživí vzhled kterékoli ložnice. Každý jeden skvěle poslouží na odkládání ať prádla, polštářů, DVD, CD nebo knih.

Proutěná, železná lavice nebo sedadlo – takový netradiční díl nábytku svědčí místnostem zařízeným v retro stylu. Na ozdobu přidejte kostkované nebo květinové polštářky.

Malý psací stůl – s praktickým malým stolem smíte využívat ložnici po celý den. Vybavíte si emaily, telefonáty, dopisy, případně sepíšete nákupní seznam. To vše v pohodlí vaší ložnice.

Stůl – neměl by být vyšší než je horní část matrace. Poslouží na odkládání knih, fotografií i časopisů. Postavit se dá na vrch podle možností rádio nebo menší televizor.