Trápíte se s malým prostorem? Investujte do funkčního nábytku. neprohloupíte

Trápíte se s malým prostorem? Investujte do funkčního nábytku. neprohloupíte 1

Pokud váš dům či byt nenabízí tolik prostoru, kolik byste skutečně chtěli či potřebovali, je několik možností jak se s ním pohrát. Jednou z nich je investice do tzv. funkčního nábytku.

Místa není nikdy dost. Hlavně, pokud preferujete čistý, prostorný domů bez zbytečných skříní, skříněk, stolků, knihoven atd. To je v garsonkách, 1-pokojových či 2-pokojových bytech často velmi těžké dosáhnout, ale nápomocná vám bude možná naše dnešní ráda. Investujte do funkčního nábytku a neprohloupíte.

Počáteční investice při zařizování či rekonstruování našich domovů bývají většinou pořádně vysoké. I proto je důležité důkladně promyslet náš výběr nábytku tak, abychom ho ani na chvíli neoľutovali. Rozkládací nábytek je přesně tím, co menší interiér potřebuje a konec konců i pořádně ocení.

Mít po ruce lůžko navíc v případě návštěv, nějaký ten úložný prostor na sezónní oblečení, či šikovně využit prostor dětského pokoje vám zaručí rozkládací postele a sedačky. Ve většině případů ukrývají nejen relativně pohodlné místo na občasné spaní, ale i úložiště navíc, který se může hodit. Oceníte to iv případě dětských pokojů, kde prostoru nikdy není dost.

Nezapomeňte ani na kuchyni, kde správně vyhotovený stůl se židlemi zabere doslova jen centimetry a můžete při něm hostit byť desítku hosty.

Ukrýt můžete dokonce i své pracovní místo. Multifunkční nábytek se totiž dokáže jedním pohybem změnit například z nástěnného zrcadla na psací stůl. Postačí jen umístit jej do správné výšky.