TreeGuard – Revoluční ochrana stromů

TreeGuard - Revoluční ochrana stromů 1

Naše patentované řešení nabízí revoluční pohled na ochranu stromů. Výsledkem je chránič stromů, keřů a jiných předmětů před sekačkou, plevelem, trávou a nečistotami.

Abyste dokázali ochránit každý strom ve Vaší zahradě, připravili jsme možnost vybrat si z 2 velikostí: 20-115mm, resp. 120-305mm.

Naše intuitivní a inovativní řešení zajišťuje rychlou montáž a perfektní prisôsobiteľnosť pro každý strom.

Stačí přizpůsobit průměru Vašeho stromu a jednoduše obě poloviny spojit k sobě.

TreeGuard zabraňuje zatravňování v okolí stromu, čímž se zjednodušuje sečení, zaniká potřeba vytrhávat trávu ručně a hlavně, sekačka se už kmene ani nedotkne.

TreeGuard tedy efektivně chrání zdraví stromů, okrasných dřevin a sazenic. Vyzkoušejte si sekání, které neohrozí Vaše stromy. Pro bohatou a zdravou úrodu, a to bez námahy.

Výsledkem je tedy dokonale upravený trávník iv okolí stromu. Přírodní zelená povrchová úprava odkazuje na přirozené propojení přírody a lidské inovace.

Klademe důraz na ekologičnost našich produktů i jejich výroby samotné. Proto jsou naše výrobky vyrobeny ze 100% recyklovatelných materiálů. Prvotřídní kvalita zároveň zaručuje celoroční využití a to bez údržby. Náš chránič byl navržen tak, aby nepodlehl žádným přírodním podmínkám. Nevyzpytatelná příroda ve formě deště, sněhu, mrazu nebo listí neovlivní jeho design ani konstrukci.

Využití produktů TreeGuard však určitě nekončí pouze u ochraně stromů, keřů či okrasných dřevin. Záleží jedině od vaší fantazie či jejich umístíte kolem květů, sazenic, zahradního nábytku, sloupů nebo klidně i pod jahody. V každém případě si však užíváte výhody našeho nápadu. A to po celý rok, a zcela bez údržby.