Velkoformátové obklady a dlažba Atlas Concorde

Velkoformátové obklady a dlažba Atlas Concorde 1

Velkoformátová dlažba – někdo si určitě představí čtvercovou větší dlaždici (např. 60×60 cm), další zase obdélníkový užší díl. Tyto typy jsou u nás na trhu zcela běžné a nyní i velice oblíbené, ale co když se podíváme i na atypičtější druhy dlažby, které dokáží dodat prostoru šmrnc a nepřekonatelný estetický význam. Právě toto nabízí firma Atlas Concorde – například dlažbu v rozměru 120×240 cm, 120×120 cm, 75×150 cm, 120×240 cm nebo 75×150 cm. Stačí si to minimálně představit nebo se rovnou podívat na jejich nabídku …

Velkoformátová dlažba  MARVEL
Atlas Concorde MARVEL

Firma Atlas Concorde – přední výrobce keramických povrchů

Jako výrobce keramických výrobků pro dlažby a  obklady si stojí firma Atlas Concorde na přední příčce s nabídkou na trhu, a to již od roku 1969. Pyšní se italským stylem výroby a neustálými novinkami v této oblasti, právě proto je známá po celém světě.

Pro každý typ povrchu, pro každého zákazníka

Atlas Concorde je přední specialista pro výrobu keramických povrchů, které se dají použít doslova všude díky technologie výroby na každý typ povrchu, právě to je řadí na vrchní stupínek žebříčku. A velkým plusem samozřejmě také je design a smysluplnost všech jejich výrobků. Nabízí tedy řešení úplně pro každého, méně či více náročnějšího zákazníka. 

Kvalita i velký výběr produktů

Italská  výroba je obecně známá svou kvalitou a úžasným stylem výrobků. Nejen tím se však firma může pyšnit.V nabídce můžeme nalézt více jak 60 sérií nabízených produktů, a to v dřevěném, mramorovém, kamenném, cementovém, fabrickém či barevném efektu nebo dokonce keramický obklad v 3D designu. Atlas Concorde nabízí podlahu jak do vnitřních prostor, tak těch venkovních.

A kde všude můžeme jejich keramický obklad použít nebo vidět? Ve všech veřejných prostorách – v různých hotelech, wellness centrech či místnostech, malých i velkých obchodech, restauracích, v zaměstnání i kancelářích, luxusních rezidencích a především obyčejně doma i venku na zahradě. 

Velkoformátová dlažba  Atlas Concorde

Velkoformátová dlažba – praktická a estetická

Velkoformátová dlažba se stala velice oblíbenou především v posledních letech, a to hned ze dvou důvodů – praktické hledisko i estetický vzhled věci. Vzhledem k tomu, že velkoformátovou dlažbu nemusí rušit spáry, získává krásně jednotný vzhled a tím pádem je i oproti jiným druhům mnohem méně údržbová. Méně spár znamená méně místa pro případný nepořádek a usazující se prach, mimo jiné jednolitý povrch nebrání při úklidu s hadrem či přístrojem, ať už mechanickým nebo elektrickým.

Jediná nevýhoda takové dlažby je obtížnější pokládka, avšak každý profesionál si  s takovou prací poradí, proto je lepší raději se svěřit rovnou do rukou odborníka a nepokoušet se o pokládku svépomocí.

Více informací a inspiraci najdete na stránkách firmy Keraservis.