Psací stoly, které si vyrobíte sami – a za pár minut!

Psací stoly, které si vyrobíte sami - a za pár minut! 1

Srpen je měsíc, kdy se zuby nehty držíme prázdnin a dovolených, ale školní i pracovní povinnosti nám už dýchají na krk. Myslete na pohodlnou práci či učení už teď.

Zabývat se v létě tím, zda máme pohodlný psací stůl, je fajn už jen proto, že stále v sobě máme letní hravost a uvolněnost. Je tedy možné, že vymyslíme řešení, která budou kreativnější, než kdybychom se se zařizováním pasovali ve stresu.

Především, rozmyslete si, z jakého materiálu by měla být pracovní deska. Podle toho totiž budete vybírat i základnu nebo nožičky.Vyrobiť desku z betonu totiž není tak těžké, jak si možná myslíte, ale třeba si dobře rozmyslet, z čehož budou nožičky, aby unesly danou hmotnost.

Podobně skleněná deska – tím pádem bude stále na očích vše, co je pod ní: od kabelů, nohou stolu až po koberec nebo zapomenuté papuče.Nevýhodou skleněné desky je také chlad. Zejména při delší práci to nemusí být nejlepší volba, protože předloktí a klouby položené na studeném skle mohou nepříjemně tuhnúť.Náhradou by mohla být deska z čirého plexiskla. To má zase tu nevýhodu, že je výrazně měkčí než sklo, čili třeba počítat s případnými škrábanci …