Chcete bydlet u Pamely Anderson? Nic není nemožné!

Chcete bydlet u Pamely Anderson? Nic není nemožné! 1

Modelka, herečka av současnosti aktivistka za práva zvířat Pamela Anderson má podle všeho talent i na renovace. Výsledek její práce si mohou zájemci vyzkoušet na vlastní kůži.

Pamelu Anderson možná mnozí stále vidí jen jako sexy krásku v oranžových plavkách a plavou hřívou. Nuže, kanadská herečka podle všeho dokáže zaujmout nejen ladnými křivkami, ale má i podnikavého ducha. Konečně, kariéru začínala jako pomocnice v seriálu Home Improvement (Kutil Tim). Zjevně se tam přiučila nejen herectví.

Zhruba před deseti lety koupila za necelé dva miliony dolarů dům v Malibu, na západním okraji Los Angeles. Ten postupně kompletně prodělala – prý téměř nezůstal kámen na kameni – a dnes je z něj krásná, moderní a zároveň romantická vila.

Tři ložnice, tři koupelny, bazén, nádherná vistárie, která se klene nad ním, obložení z exotického (a mimořádně odolného) týkového dřeva, křišťálové lustry a hladké bílé stěny … Tento dům je ztělesněním losangeleského stylu. Směs nenucenosti, trochu industriální estetiky, špetka romantiky.

Hodnota vily se odhaduje na více než 7 milionů dolarů. Pamela Anderson tedy ví, jak opravdu zhodnotit nemovitost! Pokud byste si bydlení „u Pamely“ chtěli alespoň na krátce vyzkoušet, nic vám v tom nebrání. Pravda, kromě 50 tisíců dolarů, které představují měsíční nájemné. A ty  stojí za ten výhled … Dům má totiž opravdu velké balkony a ze střechy vidno doširoka.