Nechte oživit kuchyň novou kvalitou a barvou

Nechte oživit kuchyň novou kvalitou a barvou 1

Jaro přichází do života každého z nás v různých podobách. Toužíme po dobré změně a novém nádechu. Projevuje se to v našem každodenním životě, v práci i doma. I místa, ve kterých trávíme hodně času procházejí zatěžkávací zkouškou a potřebují změnu.

V našich domácnostech je to zejména kuchyně, kde připravujeme denně různá jídla a pokrmy. I zde si můžeme dopřát pozitivní změnu v podobě nové kuchyňské linky, vyrobené z odolného a kvalitního technického kamene. Takovou přináší společnost Technistone a novou kolekcí Noble jen potvrzuje svou kvalitu. Nové Eco barvy zároveň potěší každého, kdo touží zároveň i po příjemném a barevném vzhledu. Nebojme se tedy změny. Novými barvami a perfektní kuchyňskou linkou si můžeme vylepšit jarní start.

Dovolme jaru zavítat i do kuchyně

Pro každou kuchyni je jaro zatěžkávací období. Spolu s novou energií, kterou jaro přináší, dostaneme chuť k mnoha změny nejen v životě. Jednou z nich může být podniknout něco iv kuchyni. Zkoušíme nové recepty, snažíme se vařit o něco zdravější než v zimě, přicházejí nové vitamíny, čerstvá zelenina a ovoce. Vše je třeba očistit, nakrájet a uvařit. Toto vše s sebou přináší i nápor na kuchyňskou linku, která musí být odolná a funkční. Ve velkých rodinách se do přípravy jídel zapojují i děti. Chtějí krájet, loupat, strouhat a drolit. Pro ně nejsou podstatné desky ani talíře. Všechno chtějí dělat jako máma ale hned a zaraz. Je obrovským usnadněním pro každou hospodyňku dovolit dítěti ale i sobě upravovat suroviny přímo na kuchyňské lince. Ne každá kuchyňská linka je tak odolná jako právě ta, která je vyrobena z technického kamene.

Technický kámen vydrží a zároveň potěší

Technický kámen je v současné kuchyni obrovským bonusem. Společnost Technistone přináší prostřednictvím tohoto kamene pomocníka, který je odolný, snadno udržitelný a zároveň potěší krásnými barvami a možnostmi. Má nízkou pórovitost, což v praxi znamená, že tekutiny do něj jen velmi těžko nasáknou, a všechny nečistoty se dají velmi snadno a účinně setřít pomocí jednoduché vlhkého hadříku. Není ho třeba dlouho drhnout a vymýšlet různé způsoby čištění po náročné práci v kuchyni. Technický kámen Technistone je tvořen důsledně vybranými přírodními surovinami a vytvrzen kvalitní polyesterovou pryskyřicí.

V kuchyni chce každý nejen dobře a pohodlně navařit, ale také dobře a příjemně cítit. Proto Technistone přichází is novými Eco barvami, které osvěží kuchyni. Určitě si z nich vybere každá hospodyňka, která má smysl pro krásu a harmonii v každém koutě svého domu.

Technický kámen Technistone navíc vyniká zdravotní nezávadností a v neposlední řadě dbá i o ochranu životního prostředí. Od roku 2014 je členem organizace USGBC, která sdružuje společnosti usilující o udržitelný rozvoj. Je zapojen do mezinárodního programu LEED, a díky výrobě materiálu s obsahem recyklovaných složek je vhodný k výstavbě „zelených“ budov.