Design v bílém stylu obkladů

Design v bílém stylu obkladů 1

Uvažovali jste o navrhování s bílými dlaždicemi pro konkrétní prostory ve vašem domě?

Možná si myslíte, že bílá je nuda. Její začlenění do vašeho domova je však skvělý způsob, jak prosvětlit místnost nebo přidat vizuální zájem ostrým a čistým způsobem. Zejména s některými nápady na dlaždice.

Rozjasněte své prostory designem s bílými dlaždicemi

Bílé dlaždice, bílé plochy a bílé povrchové úpravy stojí za to začlenit do Vašeho prostoru. Bílá nemusí být v kuchyni nebo koupelně. Bílé prvky můžete použít v celém svém domácím prostoru až po venkovní terasu.

V tomto článku prozkoumáme navrhování s bílými dlaždicemi, bílým metrem, bílým sklem, bílou mozaikou a dokonce i bílými dlaždicemi, které dodají vašim prostorům světlo a vizuální zajímavost. Konkrétněji prozkoumáme následující:

  • Vlastnosti stěny
  • Použití na podlahu

Vytváření prvků stěny s bílou dlaždicí

Zde je několik způsobů, jak použít bílou barvu jako silný prvek stěny přitahující pozornost.

Můžete vytvořit prvek stěny, který používá mozaiku typu hlavní kniha nebo rozdělená plocha. To dodává vaší stěně rozměr a texturu, aby vynikla.

Prvek stěny může být vytvořený z bílých cihel. To dává místnosti industriální nádech s jednoduchými čistými liniemi, které doplňují další barvy přidané do prostoru.

Můžete zvážit mozaikový backsplash vyrobený z kamene a skleněné dlaždice metra. Kámen bude mít plošší a starosvětský vzhled.

Bílé skleněné dlaždice metra, přináší lesk a odraz do vašeho prostoru.

Nemůžete překonat, jak kreativní rozměrové dekorativní obklady na stěnu vypadají. Zejména v bílé.

Přidání bílých dlaždic do návrhů podlah

Bílá vypadá skvěle i na podlaze. Nejen, že bílé podlahy zvětšují prostor, ale také dodávají prvek ticha a klidu.

Někteří lidé se diví, proč dávat na podlahy bílé dlaždice… protože se špiní. Upřímně, všechny podlahy se zašpiní a čistí se stejně hezky jako jiné barvy a designy.

Bílé dlaždice jsou matné, lesklé a leštěné.

Když máte bílé podlahy, můžete snadno zachovat minimalistický vzhled, abyste získali nádech barev, které místnost rozjasní.

Bílé podlahy nemusí být jen čistě bílé. Mohou být také vzorované jemnými nebo ne tak jemnými mramorovými pruhy.

Bílé podlahy dosáhnete i s mozaikami. Například bílé mozaiky v keramice a kameni mohou oživit podlahu v koupelně, můžete třeba zvolit mramorované šestiúhelníky v mozaikách.