Zátěžové podlahy DesignTime vydrží i vaše životní nasazení

Zátěžové podlahy DesignTime vydrží i vaše životní nasazení 1

Milujete život a s ním všechno, co přináší? Potom si zamilujete i podlahy DesignTime, jejichž hlavní výhodou je odolnost. Podlahy DesignTime jsou vyrobené z vysoce zátěžového PVC, které je vhodné nejen do domácností, nýbrž i do škol, nemocnic, kanceláří a obchodů.

Podlahy DesignTime jsou vhodné do zátěžových provozů i k vám domů

Chcete si být jisti, že vámi vybraná podlaha vydrží na věky věků i když na ní budete dělat takřka cokoliv? Potom si vyberte podlahy DesignTime, které jsou pro svou odolnost určené do velmi vytížených provozů, jako jsou nemocnice, školy a kanceláře. Vhodné jsou však i pro použití do běžných domácností. Využít je můžete například do chodeb, které přicházejí do kontaktu s obuví nebo do kuchyní, které jsou kvůli provozu vytíženější.

Přesto, že jsou podlahy DesignTime vyrobené z tvrzeného PVC, jsou velice komfortní, co se nášlapného pocitu týče a designem mohou připomínat teplé dřevo i surový beton. Zkrátka tak, jak budete chtít. Podlahy DesignTime nabízí až 16 dekorů dřeva a 5 minerálních vzorů. Podlahy disponují robustní nášlapnou vrstvou 0,55 mm a 0,70 mm, která je velice komfortní při našlapování. Je ošetřena povrchovou úpravou PUR, díky které podlaha dobře odolává otěru. Pod dekorační vrstvou je vnitřní vrstva ze skelných vláken a pod ní ještě spodní vrstva, která zajišťuje celistvost celé podlahy.

Podlahy DesignTime jsou moderní a stabilní

Robustní podlahy DesignTime budou hrát ve vašem interiéru hlavní roli. Nabízí unikátní dekory a jednoduchou pokládku bez spojů. Podlahy DesignTime jsou určeny pro extrémní zátěž, a proto mohou čelit všem výzvám, které pro ně vymyslíte. A jsme si jisti, že o to už se postaráte. Pokud milujete život a vše, co přináší, zamilujete si i odolné podlahy DesignTime, které umí udržet krok i s rychlým životním tempem.