Osmo oleje – pestrá nabídka

Osmo oleje - pestrá nabídka 1

Osmo, váš zachránce dřevěných podlah a dalších povrchů.

Značka Osmo je tradičním výrobcem nátěrů. Do jejího portfolia patří také oleje. V čem konkrétně oleje Osmo vynikají?

Osmo pro perfektní ochranu dřeva

Značka Osmo má ve svém portfoliu nátěry na dřevo, a to pro exteriérové i interiérové použití. Nátěry jsou na bázi přírodních olejů a vosků.

Proto jsou ekologicky zcela nezávadné, ale současně jim zůstává vlastní vysoká odolnost. Dřevu poskytují skutečně dokonalou ochranu. Vaše dřevěné prvky nepoškodí UV záření, vlhkost ani jakýkoli rozmar počasí.

Dřevo ošetřené oleji Osmo si dlouhodobě uchová svou původní krásu. Využít můžete navíc široký sortiment výrobků vhodných pro různé typy dřevěných produktů.

Například speciální Thermo olej je určen k využití na všechny typy dřevěných teras. Ošetřené dřevo je chráněno proti vodě i působení řady nečistot. Přípravek je též odolný vůči chemickým prostředkům běžně užívaným v domácnostech. Po aplikaci nemá tendenci k odlupování nebo tvorbě šupinek.

Ekologické i mimořádně odolné nátěry Osmo

Tvrdý voskový olej Osmo v bezbarvém provedení využijete primárně pro ošetření podlah. Navržen je tedy pro použití v interiérech. Bezbarvý ochranný nátěr vytvoří vrstvu, která povrch chrání a zároveň zůstává zcela ekologická a zdravotně nezávadná. Povrch odpuzuje vodu i nejrůznější nečistoty. Podlaze tak nevadí dokonce ani rozlité tekutiny, což je zvláště praktické v domácnosti s dětmi.

Tvrdé voskové oleje Osmo se vyrábějí v provedení bezbarvém i barevném. Přípravek je dostupný v celkem osmi odstínech, vybere si proto zaručeně každý. Použitím oleje v protiskluzové variantě lze taktéž dosáhnout zvýšené ochrany všech, kteří se doma pohybují, a vytvořit tak zcela bezpečný povrch. Nátěr se kromě toho vyznačuje velmi snadnou údržbou.

Do rozmanitého sortimentu značky Osmo rovněž náleží UV ochranný olej. Doporučeno je jeho použití v exteriéru. Nátěr se postará o dlouhotrvající ochranu podkladu. Obsahuje i biocidní látky, které dřevo chrání před napadením houbami, plísněmi nebo řasami.