Nápady na černé podlahy

Nápady na černé podlahy 1

Pokud hledáte nápady na černé podlahy, jste na správném místě. Když vidíme černou barvu, myslíme na sofistikovanost, luxus a nadčasovost. Černá je barva, která prostě nevymizí, je stejně stylová dnes, jako bude za desítky let. Podle starověkého učení Feng Shui černá barva také označuje sílu, autoritu a úspěch a její přítomnost ve vašem domě je považována za přitahující štěstí a úspěch ve vaší kariéře.

Existuje také několik důvodů, proč černá na podlahách dobře funguje. Černá je jemná neutrální barva, která, aniž by přitahovala přílišnou pozornost, dobře funguje se stávajícími výběry dekorů a barevnými schématy.

Dřevěné podlahy, lakované černou barvou ve vysokém lesku

Pokud se obáváte, že černá podlaha způsobí, že váš prostor bude vypadat menší, zvažte použití vysoce lesklé barvy v místnosti s dostatkem světla, která umožní, aby se světlo odrazilo od barvy a poskytlo vašemu prostoru hloubku, o které jste ani netušili, že může mít.

Dřevěné podlahy s matnou černou povrchovou úpravou

Tmavé dřevo obecně zapouzdří pocit tepla ve vašem pokoji, aniž by ubralo na stávající výzdobě. Leštěné černé dřevo je skvělým doplňkem do místností s jinak barevným a rušným dekorem.

Nadměrná černá dlaždice

Dlaždice jsou odolnější alternativou ke dřevu a zejména černé dlaždice jsou nyní obzvláště trendy. Odchylte se od standardních obdélníkových a čtvercových tvarů a místo toho se rozhodněte pro geometrickou formaci. Vyzkoušejte: černé, šestihranné, rybí nebo vroubkované útvary pro větší vizuální zajímavost.

Lakovaný beton

Když už mluvíme o odolných leštěných betonových podlahách, mají potenciál vydržet navždy a slibují minimální poškození, pokud vůbec nějaké. Vyberte si mezi vysoce lesklým, nebo matným vzhledem.