Dřevoplastová terasová prkna – Čím vás okouzlí? 

Dřevoplastová terasová prkna - Čím vás okouzlí?  3

Pokud sháníte novou podlahovou krytinu na vaši terasu, či uvažujete o nahrazení té stávající, jež má už to nejlepší za sebou, tak byste rozhodně měli při výběru vzít v potaz dřevoplastová terasová prkna. Terasová prkna  jsou totiž jedinečnou kombinací přírodního a krásou oplývajícího dřeva a kvalitního plastu, jež se dokáže zapříčinit o to, že takováto prkna jen tak něco neponičí. Prkna jsou totiž díky němu odolná i vůči UV záření či vodě, jež by samotné dřevo snadno poškodila.  

Dřevoplastová terasová prkna - Čím vás okouzlí?  4

Jestliže tedy hledáte venkovní podlahové krytiny, jež vám vydrží dlouhé desítky let a zároveň dobře vypadají, tak dřevoplastová WPC prkna jsou tou nejlepší možnou volbou. Navíc se jedná o životní prostředí nezatěžující podlahy, jsou totiž 100% recyklovatelné. Stejně tak jde i o snadno instalovatelnou krytinu – montáž těchto terasových prken je opravdu jednoduchou záležitostí. Nenáročná je i jejich údržba, nevyžadují žádnou extra péči. 

Ideální venkovní podlahy na terasu 

Hned trojice vlastností WPC prken z nich dělá perfektní podlahovou krytinu na terasu. Konkrétně se vám zajisté bude hodit, že tato prkna jsou protiskluzová, nehrozí vám tedy uklouznutí ani, když se budete vracet z bazénu. Vítanou vlastností těchto dřevoplastových terasových prken je též, že se v létě nerozpálí působením sluníčka. Chodit tak po nich můžete bez problémů i naboso. A to též díky tomu, že jejich povrch je bez třísek. 

Zkrátka díky WPC prknům si můžete užít pobyt na terase na maximum. A to nejen vy, ale i vaše děti, které se po ní mohou prohánět bez toho, aniž byste museli trnout hrůzou, že si zabodnou do nohy třísku či někde uklouznou. V  Supellexu nabízené dřevoplastové venkovní podlahy na terasu, jež jsou vyráběny v ČR, se v neposlední řadě ještě vyznačují tím, že krom maximálního komfortu při chůzi po nich nabízejí i dlouhou životnost. Navíc ani po letech neztrácejí nic ze své původní barevnosti a tvaru.

Doporučujeme terasová prkna českého výrobce.

  • Výrobek vyrobený v České republice s americkou licencí Strandex
  • Záruka až 25 let
  • Protiskluzový povrch, který je bez třísek
  • Dokonalá imitace dřeva
  • Snadný úklid a žádné natírání
  • 100% recyklovatelnost

Terasové prkno GardenDeck Pískově žlutá

Terasové prkno GardenDeck Přírodně hnědá

Terasové prkno GardenDeck Grafitová

Terasové prkno GardenDeck Ocelově šedá

 

Ještě jste se úplně nerozhodli? Navštivte showroomy společnosti Supellex a jejich konzultanti vám rádi poradí.