Designový nábytek s folklorními motivy

Designový nábytek s folklorními motivy 1

Na to, aby váš domov dýchal tradicemi, nepotřebujete nutně starou chalupu na vesnici. Načerpejte inspiraci na designové či původní a s citem přetvořeny kousky nábytku vhodné i do městského bytu.

Folklór nás spojuje

Lidové tradice jsou díky využití v módě i v umění stále živé i dnes a stále více se nám ukazují iv interiéru. Slovak umělci ve své tvorbě s radostí využívají původní techniky či vzory. Tradiční ornamenty dokáží s citem přetavit do současného designu, který často využívá přívlastky elegantní, industriální či minimalistický.

I moderní interiér oživí jeden menší či větší solitér, který upoutá právě díky nápadným malbám a netradičnímu vzhledu. Možná bydlíte v bytě a právě přemýšlíte, co udělat se starou truhlicí po dědovi. Nemusíte se jí vzdávat. Inspirujte se nápady, jak vytvořit originál, který se stane ozdobou vašeho příbytku.

Oslovte umělců, řemeslníků a svěřte jim ho do rukou. Nebo navštivte některý z workshopů a nechte pracovat vlastní fantazii. No pozor, renovace nábytku je nakažlivá a může se snadno stát, že nezůstanete jen při jednom kuse …