7 Kroků k romantické ložnici

7 Kroků k romantické ložnici 1

Romantické útočiště není tak daleko, jak si možná myslíte. Několik jednoduchých doplňků ve vašem domovu může proměnit váš prostor v dokonalý únik pro oba dva.

Bez ohledu na to, jaká je vaše životní situace, je důležité mít ve svém domě prostor, kam se vy a váš partner můžete uchýlit a znovu najít spojení. Ať už je to kout, oblíbené místo na pohovce nebo postel samotná, vytvořte prostor, který je pohodlný, útulný a jako stvořený pro vás dva.

Od osvětlení po upomínkové předměty, existuje řada jednoduchých a promyšlených způsobů, jak okamžitě proměnit vaši ložnici v romantický únik. Takže odložte pasy a udělejte si pohodlí, protože vy dva dnes v noci zůstáváte doma.

1. Používejte různé textury

Na hmatatelnosti textur je něco uklidňujícího a intimního. Nepopsatelná hebkost pletené deky, luxus koberce z umělé kožešiny nebo jemnost krajkové aplikace. Začleněním těchto texturních prvků do vašeho prostoru můžete okamžitě navodit pocit romantiky.

2. Používejte vrstvení

Vytvořit si ve svém domově místo, kde skutečně chcete trávit čas, znamená, že musí být pohodlné a útulné. Je tedy čas rozvrstvit svůj prostor. Přehozové přikrývky a přehozové polštáře představují snadný způsob, jak vnést barvu a texturu do každé místnosti. Není nad to uspokojení, když se se svou láskou usadíte v měkkém koutku.

3. Klidné osvětlení je klíčové

Na drsných, jasně bílých světlech není nic romantického, takže pokud nemáte zájem o sterilní nemocniční čekárnu, buďte ohleduplní k osvětlení své ložnice. Podstatné je, aby vaše možnosti osvětlení byly nízké a teplé. Například krásný lustr na stmívacími spínači může dodat okamžitou dramatičnost a atmosféru, zatímco vintage svícny mohou vytvořit příjemnou uklidňující záři. Nejdou nainstalovat? Se světlem svíček nikdy neuděláte chybu.

4. Přidejte trochu života

Všimli jste si někdy, že vás více přitahují místnosti zdobené rostlinami? Čerstvé květiny vždy tvoří báječné dekorační akcenty, ale jsou také známé tím, že zvyšují kvalitu vzduchu vašeho domova a také zlepšují náladu. Když do své ložnice přidáte rostlinný život, zjistíte, že se z ní stane místo, kde by se dalo žít, a kde budete chtít oba trávit více času.

5. Žijte trochu… v posteli

I když nemusí být ideální jíst tři jídla denně v posteli, snídat se v posteli pro dva je tu a tam jedním z jednoduchých životních luxusů. Porušení obvyklé ranní rutiny a vychutnání si příjemného jídla je ve skutečnosti skvělý způsob, jak spolu strávit trochu času navíc a znovu se propojit.

6. Vytvořte útulný koutek

I z jednoduchého zákoutí se dá udělat okouzlující útočiště. Najděte si kout, kam se vejde křeslo určené na mazlení, když je tam dost místa pro dva, je to perfektní výmluva pro další milostné hrátky.

7. Místnost by měla reprezentovat vás oba

Vytvořte si prostor pro vás oba, kde se budete oba cítit jako doma a uvolněně. Vezměte v úvahu styl a pohodlí toho druhého, nebo přidejte nějaké fotografie nebo upomínkové předměty, abyste si vykouzlili milé vzpomínky, a budete mít útulné místo, kde se oba budete cítit vítáni.