3D obklady – nádech luxusu u vás doma

3D obklady - nádech luxusu u vás doma 3

3D obklady dokážou rozzářit celou místnost a dodat jí nevšední a zároveň impozantní nádech. Pohled na stěnu obloženou 3D obklady bude zážitkem a budete mít pocit, jako by se celá pohybovala. Vytváří nevšední iluzi jak v koupelně, tak i v dalších místnostech. Pokud by se vám taková stěna líbila, od jakého výrobce si můžete tyto obklady pořídit?

3D obklady - nádech luxusu u vás doma 4

Výrobce 3D obkladů Atlas Concorde

Světově významným výrobcem 3D obkladů je italská společnost Atlas Concorde. Nechte se okouzlit designově propracovanými obklady, které mají na povrchu různé tvary a záhyby. Těmito obklady můžete obložit nejen stěny místnosti, ale i podlahu. Tato společnost vyrábí obklady o rozměru 40 x 80 cm a 50 x 110 cm a těšit se můžete na obklady s vlnkami, květinami, vločkami a dalšími vzory. 3D obklady použijte na celou stěnu, aby 3D efekt co nejvíce vynikl.

3D obklady sluší zejména koupelnám

3D obklady budou krásné zejména ve vaší koupelně. Instalovat je můžete na celou plochu stěn nebo jen do sprchového koutu či kolem toalety. Z kolekcí od Atlas Concorde 3D Wall, Arkshade, Brave a Arbor si jistě vyberete i vy. Díky těmto obkladům získá vaše koupelna nadčasový vzhled, který budou obdivovat všichni členové rodiny i návštěva. Obklady Atlas Concorde jsou mimořádně pevné, odolné, designově propracované a skvěle se čistí. Zakoupíte je v několika velikostech, a to ve čtvercovém nebo obdélníkovém provedení.

3D obklady - nádech luxusu u vás doma 5
Immagini 1671

3D obklady v dalších místnostech

3D obklady s plastickým povrchem budou slušet také dalším místnostem ve vaší domácnosti. Textura těchto obkladů buď vystupuje do prostoru a je hladká, nebo je hmatatelná. Instalujte obklady například v obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici. Skvěle vyniknou rovněž v komerčních objektech, prodejnách a různých honosných domech. Nechte se inspirovat značkou Atlas Concorde a vyberte si mezi kolekcemi s diamanty, svislicemi, kolmicemi a dalšími unikátními reliéfy neobvyklých tvarů.

3D obklady od Atlas Concorde vás nenechají na pochybách, že jste si vybrali správně. Vykouzlete s těmito obklady nadčasový interiér, v kterém se budete cítit dobře a rádi v něm budete trávit čas!