Chladničky budoucnosti již existují

Chladničky budoucnosti již existují 1

Chladničky budoucnosti jsou už tady! Budete oči otevírat, když vám prozradíme, co všechno dokážou.

První chladničky se objevily v nejmodernějších domácnostech před zhruba 120 lety. Za tu dobu se proměnily k nepoznání. Dnešní nejnovější zařízení dokáží dělat věci, o jakých se nám před pár lety ani nezdálo. Nevěříte? Takového pomocníka jste ještě neměli!

Původní dřevěné krabice chlazené velkým kusem ledu prošly za přes století neuvěřitelnou proměnou a dnes se s vámi nejen popovídají, ale za vás i nakoupí. Co všechno ještě dokážou?

Moderní chladnička musí sloužit rodině a hlavně její usnadňovat každodenní aktivity. Když nahlédnete do diáře, zřejmě tam najdete mnoho termínů pro sebe i své děti. Plánování nákupů a vaření je sice důležité, ale pomoc iv této oblasti by se rozhodně hodila každému.

Nejnovější chladničky se dokáží spojit s vašimi ostatním zařízením a samozřejmě s internetem. Mají wi-fi a monitor, můžete na nich sledovat televizi či si projít integrovaný kalendář s programem všech členů domácnosti. K tomu několik prostorů pro chlazení a skladování potravin spolu se systémem, který vás upozorní na končící spotřebu, abyste minimalizovali plýtvání potravinami.

Vybaví to aplikace

Ano, například pravidelný týdenní nákup. Nejenže vám aplikace pomůže sestavit seznam nákupu, navrhne vám i recepty a umožní vám ingredience objednat přímo přes internet. Snad ani netřeba říkat, že chladnička umožní nastavit přiměřenou teplotu v každé své sekci podle druhu potravin, které v ní skladujete.

Vy se už o nic víc starat nemusíte, při ideálních tepelných podmínkách totiž zůstanou potraviny déle čerstvé a chutné. K tomu přispívá i kontrolovaná vlhkost v chladničce spolu s automatickým odmrazováním.

Praktické skladování a rychlý přehled v obsahu chladničky zjednodušuje výběr potravin i orientaci ve vašich zásobách. Dokážete si představit takového pomocníka ve své kuchyni? Nebo ještě stále máte tak trochu pocit, že bude mít vaše vlastní chladnička lepší přehled o vaší domácnosti než vy?

Bonus pro milovníky vína: Chladnička vám zároveň nabídne možnost skladovat víno v odděleném prostoru přesně podle vašich potřeb, nepotřebujete tedy dodatečný spotřebič.