Vinylové podlahy do koupelny? Ne, to není vtip!

Vinylové podlahy do koupelny? Ne, to není vtip! 5

Vinylové podlahy se zařadily do skupiny velmi oblíbených podlahových variant v domácím i komerčním prostředí. Proč? Luxusní vinyl kombinuje prvotřídní funkčnost s přirozeným vzhledem. Můžete tak volit přírodní vzhled dřeva a kamene do míst s vlhkostí a velkým provozem.

Vinylové podlahy do koupelny? Ne, to není vtip! 6

 

Pro koho je vinylová podlaha nejideálnější?

Vinyl má za sebou během posledních let velký kus cesty – pokroky v technologii dávají vinylovým podlahám velký rozměr. Pokud jste se zamilovali do vzhledu přírodního tvrdého dřeva nebo kamene, ale dřevěnou podlahu si dovolit nemůžete, volte vinylové podlahy, které vás ohromí svým luxusním vzhledem.

Kam můžeme vinylové podlahy umístit?

Vinylové podlahy jsou vyrobeny z etylenových směsí, přírodních solí a změkčovadel. Aby vznikly tvrzené vinylové dílce nebo lamely, změkčovadel se přidá pouze menší množství. Podlahy z vinylu tvoří několik vrstev, jejichž seskupení a nosnost určují vlastnosti podlahy. Můžete si tak vybrat, zda podlahy položíte do koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje.

Vinylové podlahy do koupelny? Ne, to není vtip! 7

 

Novinky na trhu

Hledáte něco výjimečného? Společnost Gerflor Designart přišla na trh s luxusními kolekcemi, každá z nich je unikátní.

  • Podlaha z kolekce Designart Home se vyjímá svou nášlapnou vrstvou 0,3 milimetrů. Navíc obsahuje 14 dekorů dřeva a 4 dekory imitace dlažby – jistě si každý vybere tu pravou. Tento typ podlah vynikne jak ve vlhkých prostorách, tak i v domácnostech s domácími zvířaty.
  • Pro jednoduchou montáž i demontáž jsou určeny podlahy DesignArt Home Click se zámkovým systémem LOCK.
  • Vinylové podlahy Designart Traffic jsou ideální pro velmi frekventovaná místa – jak komerční, tak bytové.
  • DesignArt Traffic Click je řada, která je určena spíše pro zátěžové prostory. Díky zámkovému systému je montáž podlahy velmi jednoduchá.

Vinylové podlahy jsou praktické, odolné a spolehlivé, jejich pořízením vyřešíte podlahu ve svém obydlí na mnoho let.