Imitace betonu – inspirace čistotou

Imitace betonu - inspirace čistotou 1

Imitace betonu otevírá zcela nový svět bydlení, práce a odpočinku s téměř nesčetnými možnostmi realizace vlastního stylu. Jednoduchá, chladná elegance povrchů v imitaci betonu je k dispozici nejen v různých strukturách a barvách, ale také ve velmi odlišných provedeních.

Jako MDF deska pro obklady stěn nebo skříní je k dispozici imitace betonu s přirozenými vzduchovými póry, hladké bednění v šedé a antracitové barvě i dřevěné bednění. Různé povrchy v imitaci betonu lze samozřejmě také upravit v různých barvách podle vašich osobních představ, protože imitaci betonu lze obarvit téměř na jakýkoliv odstín.

Imitace betonu jako flexibilní varianta zvaná imi-flex je vhodná pro navrhování neobvyklých tvarů nebo obkladů. S těmito flexibilními panely se nejen snadno pracuje, ale jsou také extrémně odolné.

Koneckonců, imitace betonu jako vodotěsný panel poskytuje nejen podlahám sofistikovaný povrch, lze ji použít i ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny nebo bazény, takže pocit z místnosti se stane příjemným. Díky speciálnímu nátěru imitace betonu se povrch panelu stává voděodolným a odolným. Zvuková a tepelná izolace povrchů v imitaci betonu navíc zajišťuje příjemné klima v místnosti.

Standardní rozměr panelů v betonovém vzhledu je 2,600 x 1,010 mm a lze je dodat v tloušťce 20 mm. Ale ať už jako MDF deska, flexibilní deska nebo dokonce jako vodotěsné panely – imitaci betonu, která je pouze jeden milimetr tlustá, lze snadno zpracovat truhlářským nářadím. Dále jsou na vyžádání k dispozici prefabrikované díly, jako jsou předem lepené sloupy. S imitací betonu můžete jednoduše zviditelnit své nápady na pokoj.