Barevné nápady do kuchyně, které oživí Váš domov

Barevné nápady do kuchyně, které oživí Váš domov 1

S infiltrací zcela bílých míst jsme už dávno čekali na barevnou renesanci. Jakkoli mohou být tyto světlé, bezbarvé místnosti uklidňující a přátelské, je pochopitelné, že věci začínají být trochu monotónní. Z tohoto důvodu uvádíme proč byste měli znovu zvážit implementaci jasných, výrazných vrstev barvy, zářivých dlaždic a hlasitých tapet ve Vašem domě, počínaje kuchyní.

Můžete být připraveni běžet do obchodu s barvami, ale můžete udělat víc, než jen natřít stěny do zářivě růžové nebo uklidňující zelené. Barva může přijít ve formě váz, nádobí, boudy a dalších předmětů. Nebo si můžete prohlédnout širokou škálu živých tapet, abyste získali další barvy, které působí trochu eklektičtěji. Pokud se cítíte opravdu dobrodružně, směs všech těchto věcí by mohla být skvělým novým začátkem pro Váš kuchyňský prostor.

Bez ohledu na to, kde začnete, pokud jde o vnesení barev do Vaší kuchyně, nikdo by se neměl bát každou chvíli věci chromaticky okořenit.

Sádra na tapetu

Barva může být první věc, na kterou pomyslíte, když přijde na to, jak do Vaší kuchyně vnést nějakou změnu, ale tapety jsou značným soupeřem. Je skoro stejně snadné ji vyměnit, pokud Vás tapeta omrzí.

Prozkoumejte různé barevné páry

Třeba modrá a hnědá jsou v nebi interiérového designu sladěny. I když nemusí být první kombo, na které byste si vzpomněli, hnědý uzemňovací tón proti chladnému exteriéru modré vytváří hravou melodii barev, která pozvedá paletu neutrálních tónů.

Jděte do tmy a nasycení

Pro minimalisty, kteří si nejsou příliš jistí přidáním úhledné růžové nebo několika oranžových skříní, je námořnická barva další vhodnou věcí. Je to barva, jistě, ale nabízí stejnou uzemňovací sílu, jakou poskytují neutrály. Náladový tón je pro někoho trochu dobrodružný, ale jakmile bude na stěnách nebo skříních, nebudete litovat.

Přidejte segment moderní máty

Obyčejnou bílou kuchyni můžete okamžitě oživit barevným pruhem. Tento pěkný odstín máty je pěkným doplňkem dřevěných polic, které jsou v něm umístěny, a dodává okolním bílým skříňkám zvláštní pocit. Barva je dostatečně tlumená, aby splynula se zbytkem, ale pomáhá místnosti vyniknout.

Zamilujte se do teplých tónů

Teplé mandarinkové a žluté odstíny, které se v této kuchyni nacházejí, dokazují, jak moc zvládnou světlé barvy. Do místnosti, která je normálně více zapadlá to posype zábavou a rozmarem.

Pokud se později rozhodnete vyzkoušet zelenou, modrou nebo jinou paletu, malování přes skříně je hračka. A pokud budeme upřímní, tento výběr tónů zcela předčí to, co by pro tento prostor dokázal udělat jakýkoli neutrál.

Co se týká barevných kuchyní, zcela jistě si u nás vyberete tu pravou.