Vysoce zátěžové PVC podlahy Gerflor DesignTime

Vysoce zátěžové PVC podlahy Gerflor DesignTime 5

PVC –  polyvinylchlorid, třetí nejpoužívanější plast ve světě. . Dnes lze považovat vysoce zátěžovou podlahovou krytinu již za samozřejmost, a to jak ve veřejných budovách, tak i v klasických domácnostech. Důvod je jednoduchý. Dlouhá životnost podlahy v rámci používání vítězí nad nevzhledným opotřebením  nízko zátěžových PVC, které můžeme stálé vidět na trhu.

Vysoce zátěžové PVC podlahy Gerflor DesignTime 6

PVC Designtime – vysoce zátěžové lino

Právě pro výše zmíněné aspekty je ideální volbou vysoce zátěžové PVC Gerflor DesignTime, ať už v místnostech s dostatečně těžkým provozem, jako jsou veřejně dostupné obchody, kanceláře, nemocnice, školy a jiná pracoviště nebo v domácnostech, kde lze pro změnu počítat s obvyklou zátěží nábytkem, byť mírnější. 

PVC podlahy Designtime

PVC podlahy Gerflor  DesignTime nabízí až 15 dekorů dřeva – od typicky dřevěných dekorů jako jsou Aurore, Bali, Manitoba, Toronto a Sherwood béžový i hnědý, po dnes modernější a hlavně oblíbenější dřevěný dekor – do šediva ladící (odstíny Brudges, odstíny Cognac, Factory, Harbor, Noma, Sherwood šedý či Timber). Dále značka může svým zákazníkům nabídnout 5 dekorů minerálních vzorů do modré, šedé, cihlové, béžové či vanilkové barvy (Agathe, Safran, Sand, Silver, Vanilla).

Vysoce zátěžové PVC podlahy Gerflor DesignTime 7

  

Ačkoliv se jedná o vysoce zátěžové PVC disponuje celkovou tloušťkou o 2,25 mm a nášlapnou vrstvou 0,7 mm, navíc PUR úprava povrchu dokáže zajistit mimořádnou odolnost proti otěru a následnému trvalému poškození. Role se prodávají jak ve 2 metrových, tak 4 metrových délkách, tedy jsou vhodné jak do menších, tak větších místností.