Volně stojící vana

Volně stojící vana 1

Máte velkou koupelnu a chcete jí dodat luxusní nádech? Pak bude skvělou volbou právě volně stojící vana. Díky volně stojící vaně bude prostor okolo vás volný a přispěje k tomu pravému odpočinku. Samostatně stojící vany jsou v nabídce v různých variantách a rozměrech. 

Osobité kouzlo

Volně stojící vany jsou vysoce luxusním a designovým prvkem každé koupelny. Pozdvihnou interiér na vyšší úroveň. Vyniknou především ve větších prostorných koupelnách, proto je vhodné umístit je do volného prostoru na místo ke stěně. Volně stojící vanu ocení především milovníci designu, pro které je relaxace ve vaně každodenní záležitostí.

Správně vybraný materiál

Vybírat můžete z klasických zaoblených nebo ostrých tvarů, ale dokonce i různých materiálů. Materiál, ze kterého je volně stojící vana vyrobená, významně ovlivňuje dobu, za jakou vám voda ve vaně vychladne. Například vany ze smaltové oceli jsou sice levnější, ale voda v nich velmi rychle ztrácí svoji teplotu. To je také důvod proč jsou levnější. Lépe jsou na tom akrylátové vany, které snadno udrží po delší dobu vodu teplou. Z čistě estetického hlediska pak můžete vybírat vany z litého mramoru, dřeva, skla či kovu. Originální vana je výrazným designovým prvkem, u kterého je ale nutné počítat s vyšší cenou. V naší nabídce máme pouze kvalitní volně stojící vany. Neváhejte proto a vybírejte z množství volně stojících van, které máme na webu.

Přívod a odtok vody

Pokud jste se již rozhodli pro volně stojící vanu, před samotným nákupem nezapomeňte vyřešit zásadní věc, a tou je přívod vody. Musí být vedená podlahou, což není obvyklé a je tedy možné, že pořízení vaší volně stojící vany bude zahrnovat větší instalatérské práce.