Vitríny do každé domácnosti

Vitríny do každé domácnosti 1

Vitríny byly, jsou i budou důležitou součástí každé domácnosti. Mají v sobě dostatek úložného prostoru a plní zároveň funkci stylového bytového doplňku.

Vitríny mají obvykle vzhled šatní skříně a jejich úložný prostor je vskutku univerzální. Ti, kterým nevyhovují klasické otevřené knihovny a nechtějí vystavovat spisovatelské klenoty prachu, je rádi využívají jako útulné knihovny. Jiným se zase prostor vitrín osvědčil v jídelně jakoby příborník, zda v obývací místnosti jako atypický šatník.

Klasické velké vitríny se hodí tak do kuchyně, jakož i obývací místnosti.

V případě, že bydlíte v menším bytě, nemusíte zoufat. Na trhu je dostatek menších vitrín, které vám rady poslouží i jako barové skříňky, či odkládací prostor na jídelní soupravy, nebo vaše knižní cennosti.

Jelikož jsou vitríny tím kusem nábytku, který se obvykle používá často, je třeba při jejich výběru myslet na kvalitní materiál. Povrch dřevotřískových vitrín se vám častým používáním může snadno poškodit, popraskat nebo poškrábat. Riziko poškození snížíte koupí dřevěné vitríny z masivu, kterou můžete jednoduše ošetřovat přípravky určenými přímo na masivní dřevo.

Dřevěné vitríny z masivu se v dnešní době vyrábějí ve více provedeních tak, aby ulahodily i těm nejnáročnějším požadavkům každého zákazníka.

Pro milovníky dobového nábytku, antiky a koloniálního stylu jsou ideální dřevěné rustikální vitríny. Při jejich koupi se nemusíte obávat problémům s případným stahováním a přesunů. Rustikální vitríny z masivu jsou snadno smontovatelné, i následně odmontovatelné, přičemž při správné manipulaci s nimi nedojde k žádným poškozením.

Borové vitríny s mléčným nebo čirým sklem mají významnou schopnost prosvětlit a opticky rozšířit i menší prostor a zároveň v sobě ukrýt vše potřebné.

Podobně jsou na tom i moderní vitríny, které se vyrábějí nejčastěji z březového masivu. Ten jim dodává důležitou pevnost a tvrdost, což výrazně prodlužuje jejich celkovou životnost. V interiéru působí moderní vitríny elegantně a luxusně, a díky široké škále barevnosti, je lze zakomponovat skutečně do každého prostoru.

Kvalitní dřevo ošetřené přírodními ekolakem vyzdvihuje viditelnost struktury svého dřeva na výjimečné pozitivum, které ve vašem bydlení způsobí příjemné pocity návratu k přírodě a dokonale podtrhne teplo domova.