Veselá obrázková podlaha ještě více rozjasní dětské království

Veselá obrázková podlaha ještě více rozjasní dětské království 1

Dětský pokoj je pro děti každého věku jejich vlastním královstvím. Aby se v něm cítili útulně, mělo by toto prostředí nejen být čisté a zdravé, ale také rozvíjet jejich fantazii, tvořivost a hravost.

Výběr podlahové krytiny je proto více než důležitý. Nemluvě o tom, kolik času děti stráví hrou na zemi. Dobrou volbou pro dětský pokoj z hlediska materiálového složení, užitných vlastností a designu je vinylová novinka Wine Pureline Artist. Jde o mimořádně odolnou a zdravotně nezávadnou ekologickou podlahu vyrobenou na bázi bio polyuretanu. Na Slovensku ji nabízí dovozce a prodejce podlahových krytin, společnost KPP.

 

Krytina odolná vůči oděru

Vybrat si lze ze tří základních obrázkových motivů podlahy s perleťovou povrchovou úpravou – džungle, moře a abeceda. Doplnit se dají veselými fabiónovými sokly s obrázky.

Krytina Wine purline Artist spojuje kreativní a zároveň ekologicky neškodné řešení podlahy. Jde dokonce o momentálně nejekologičtější vinylovou podlahu na trhu. Její povrch je hřejivý a příjemný na dotyk bosou nohou, z velké části je vyrobena z přírodních obnovitelných surovin bez příměsí chloru, změkčovadel a rozpouštědel.

Podlaha je zdravotně nezávadná a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Rodiče ocení její pozoruhodnou odolnost proti oděru, ale i vůči vodě a vlhkosti. Výhodou také je, že snadno a bez námahy z ní lze odstranit skvrny od fixy. Pro tyto vlastnosti je vhodná i pro komerční využití v dětských centrech, školkách a školách.

Barevná stálost povrchu

Stálobarevná povrchu podlahy neškodí ani sluneční záření, díky čemuž si pestrobarevné obrázky zachovají sytost barev i po letech. Další výhodou je snadná údržba díky povrchu bez pórů. Podlahu lze čistit běžnými čistícími prostředky. Doplněním podlahové krytiny o barevné fabiónové sokly ze stejné kolekce docílíte maximální hygienickou čistotu iv okolí stěn.

Kolekce purline Artist je dostupná ve třech základních podlahových dekorech s perleťovým povrchem Happy Jungle, Letter Dance a Crazy Fish. K nim lze nakombinovat pět obrázkových fabiónových soklů. Krytina s tloušťkou 2,5 milimetru se prodává v rolích a na podklad se lepí. Bez lepení ji lze položit do obytných místností s rozlohou do 20 m². Nízký tepelný odpor krytiny pouze 0,01 W / (m².K) ji dovoluje klást i na systémy podlahového vytápění.