Nejlepší vůně do auta

Nejlepší vůně do auta 1

Stalo se už dobrým zvykem, že si do auta pořizujeme nějaký druh vůně. A není divu. Vždyť vybereme-li si vůni vhodnou a příjemnou našemu čichovému orgánu, může nás to pozitivně psychicky naladit, a to je při řízení vozidla vždycky zapotřebí. Kromě toho může vůně v autě skrýt některé nepříjemné pachy – jsou třeba osoby, kterým vadí vůně benzínu, plastu u nových vozidel, někdo chce překrýt cigaretový zápach, a podobně. Pojďme se podívat na některé typy vůní, určených do automobilu.

Nejčastěji používané typy vůní jsou závěsky. Řidiči si je zavěšují jak na zrcátka, tak zpravidla kdekoliv poblíž palubní desky. Anebo naopak – někteří věší vůně do zadní části auta, aby nedýchali vůni napřímo, nýbrž až rozptýlenou v interiéru vozidla.

Vonná závěska Hang Tag Cotton Blossom – aroma květ bavlníku je víceúčelová závěska, což znamená, že ji nutně nemusíte používat pouze ve vozidle, ale i kdekoliv v domácnosti. Vůně je jemná a nevtíravá; vůni květu bavlny podtrhují ještě fialky, růže, nektarinky a melouny, které jí dodávají lehkou ovocnou svěžest. Doplněno santalovým dřevem a pižmem.

Dalším druhem jsou vonné elipsy:

Vonná elipsa Remind Air Curve Citrus – tímto aromatem nemůžete nikdy nic zkazit. Vždyť svěží vůně citronu nás může provázet každodenně a většinou je pro každého příjemná. Některé těžší vůně by řidičům, kteří tráví ve vozidle celé dny, mohly způsobit třeba i bolest hlavy. Základem vůně jsou citrusové tóny, doplněné sladším nádechem nektarinek, vanilky a kumarinu. Celkově tvoří tyto přísady svěží ovocné aroma. Vůně patří do řady FrePro, to znamená mezi aromatické hygienické produkty americké společnosti Fresh Products.

Vůně do auta Otto Fresh Clean Breeze – gelový osvěžovač vzduchu s aromatem „svěží vánek“ zajistí příjemné ovzduší v automobilu a zbystří vaše smysly. Tento parfém se pokládá pod sedadlo, takže se vůně postupně a jemně rozšiřuje po vozidle, a přitom není vidět, takže nikterak nenarušuje vzhled interiéru. Kromě šíření vůně dokáže pohlcovat i nepříjemné pachy. Tento produkt vydrží vonět přibližně 30 dní. Vyroben je s ohledem na životní prostředí – je biologicky odbouratelný.