Speciální pánve na lívance (lívanečníky)

Speciální pánve na lívance (lívanečníky) 1

Pánev na lívance se spodním okrajem a kluzkým povrchem Vám umožní snadno a zábavně připravit bliny, lívance a hamburgery. Teplo se rovnoměrně rozvádí po jejím povrchu a udržuje se při střední teplotě. Jakmile je pánev rozpálená, vlijte do ní těsto, počkejte pár minut, až budou lívance hotové, otočte je a hrdě je servírujte s úsměvem na tváři. S čištěním si nedělejte starosti, protože díky nepřilnavému povrchu se velmi snadno čistí.

Jedná se o naše nejkvalitnější pánve na lívance, ale můžete je použít i na běžné americké palačinky, které mají dokonalý tvar a velikost. Odlévaná hliníková pánev s nepřilnavou úpravou pro rovnoměrný ohřev a snadné čištění.

Pánev na lívance, nebo-li lívanečník, je praktická vychytávka, kterou oceníte, pokud například potřebujete rychlou a chutnou snídani. Naše lívanečníky zvládnou lívance, sázená vejce a bramboráčky bez problému. Pánev je vhodná i na indukci. Lívanečníky obvykle obsahují 3-7 prohlubní kruhovitého tvaru, které díky tomu udrží dokonalý tvar lívanců i po nalití směsi těsta.

Na těstě záleží, stejně jako na tom, čím vymažete pánev, ale především záleží na pánvi. Umožňuje pánev snadné obracení lívanců? Připravují se rovnoměrně, várku po várce? A poté, co se na pánev vylijí loužičky těsta a másla, lze pánev snadno vyčistit? S ohledem na tyto faktory jsme pro Vás vybrali nejlepší pánve na lívance pro lepší snídaně.