Ratanový nábytek od Mc Guire

Ratanový nábytek od Mc Guire 1

Ratanový nábytek vykouzlí krásný letní pocit v kterémkoliv ročním období. Pokud jsou křesla či sedačky z ratanu tím, co vás potěší, seznamte se s firmou, která má v tomto oboru nábytkářském už více než šedesát letou tradici.

 

Pod vznik společnosti Mc Guire se podepsala prostá touha manželů McGuiresových, zařídit si bydlení nábytkem z přírodního materiálu, s viditelným ručním zpracováním jako protiklad k nábytku s výrobních pásů, kterým byl tehdejší trh zaplaven. Tak vznikly v malé dílně první kusy ratanového nábytku pod touto značkou. Výroba nábytku v této společnosti lety získala charakteristické rysy a kvalitu, pro kterou je tento nábytek oblíbený na celém světě.

Ratanová postel – Queen Bed

Královská nejen svou velikostí, jde o postel s moderním designem, vyrobená je z ratanu způsobem zvýrazňujícím krásu dřeva. Zadní čelo postele je mistrovským kouskem ručně zhotovené z pečlivě vybraného dřeva z amerického ořechu v kombinaci s třímilimetrových proužky z ratanu.

Postel Antalya

Z kolekce ratanových postelí, stylové záhlaví a celá hlavní část postele je vytvořena ze širokých pásů ratanové kůže, pletených tak, že vytvářejí mřížkovaný vzor. Celá postel je konstruována s pověstnou precizností.

Ratanová lavice

Tato dvouramenná out-doorová lavice se vyznačuje hlubokým a měkkým sedacím polštářem, jemně zakroucenými rameny a postranním polštářem na obou stranách. Je jako stvořená na relax v zahradě. Lavice je ručně pletená, základní konstrukci tvoří hliníkový rám.