Nerezová zábradlí a nerezová madla

Nerezová zábradlí a nerezová madla 1

Víte, že je dnes možné jednoduše instalovat nerezové zábradlí, balkóny, mříže a další části našeho obydlí z nerezové oceli za nízkou cenu? Přičemž montáž může být natolik snadná, že nevyžaduje ani velkou zručnost ani zkušenosti. Nepotřebujete nic svařovat, nic ohýbat a nic řezat.

Řešením jsou trubky a doplňky stavebnice „Recam systém“. Kombinací nejnovější laserové technologie při řezání trubek laserem a výhod nerezové oceli, byl vytvořen systém modulů – jednoduchý, univerzální, levný a snadný k instalaci nerezového zábradlí, balkónů, mříží, madel, nábytku, ….

Není tedy nutné, aby montáž byla prováděna odborníkem. Nejsou nutné žádné přípravné práce, protože vše ihned připraveno k montáži.

Trubky a doplňky stavebnice „Recam systém“ umožňují vytvářet nejrůznější design při modelování tvarů. Nejedná se přitom o žádné zpracování velkých konstrukcí.

Stavebnicový systém

 Stavebnicový systém pro jakékoliv tvarování a instalování trubek je možno použít na:

–               zábradlí na schodiště

–               příčky na zábradlích

–               separační ohrady

–               balustrády

–               držadla u oken a balkonů

–               zábradlí na stěnách a na zemi

–               mříže a oddělující mříže

–               anti-panikové bariéry

–               kovový nábytek

–               knihovny

–               držadla u dveří

–               koupelnová madla i jiné doplňky v domácnosti

Výhody:

–               dodávka všech stavebnicových prvků upravených ke smontování.

–               montáž bez svařování nebo řezání.

–               kompletace pomocí šroubků nebo průmyslových lepidel.

–               nevyžaduje stěhování velkých a neskladných konstrukcí.

–               nevyžaduje konečné leštění povrchu.

Není třeba provádět další práce, jako jsou:

–               řezání a ohýbání materiálu

–               svařování

–  nevyskytují se chyby při řezání

–  není třeba odjehlování a leštění.

Doposud nebylo vytvořeno nic natolik flexibilní, přizpůsobivé a cenově dostupné. Při montáži není třeba svařovat, jak tomu bylo dříve. Proto jsou náklady na konečné zhotovení výrobků redukovány na minimum. Nemusí se také obtížně pracovat s velikými a nepravidelnými konstrukcemi a při konečném sestavování svařovat a leštit.

Montáž

Montáž této stavebnice je natolik snadná, že ani nevyžaduje velkou zručnost. Není tedy nutné, aby montáž byla prováděna odborníkem.

Jednotlivé části jsou smontovány buď šroubky anebo lepeny průmyslovým lepidlem. Svařovat je možno v případě, pokud chcete vytvořit nějakou zvláštní konkrétní aplikaci.

Systém je dodáván jako souprava, se všemi nezbytnými prvky, nemusí se řezat a tím nevzniká ani odpad. Proto zde také není žádné riziko při manipulaci.

RECAM SYSTÉM je kombinací tvaru, funkčnosti a univerzálnosti. Zastupuje všechny základní výhody nerezové oceli: estetičnost, odolnost, trvanlivost, hygieničnost a snadnou údržbu a čištění. Povrchová úprava bývá buď zrcadlový lesk (standart) anebo saténový lesk.

Cena

Zásluhou použitých technologií a sériovosti jsou ceny tohoto systému jsou natolik atraktivní, že může nahradit výrobky z běžné oceli anebo železa.

A navíc se všemi výhodami nerezové oceli: estetičnost, odolnost, trvanlivost, hygieničnost a snadné čištění.