Laminátové podlahy EGGER Prime 32 za rozumnou cenu

Laminátové podlahy EGGER Prime 32 za rozumnou cenu 1

EGGER je tradičním výrobcem podlah se sídlem v rakouském městě Sankt Johann. Pobočky a závody společnosti má rozmístěny po celém světě a v současnosti se může chlubit bezmála 90 000 zaměstnanci. Bratři Eggerovi jakožto vlastníci společnosti určují její strategii. Jejich hlavními snahami jsou působení na mezinárodní scéně a stále pokračující inovace. Společnost EGGER garantuje odpovědné zacházení se dřevem. Vlastní také 3 vlastní recyklační společnosti na zpracování a třídění dřeva pro následné opětovné využití.

Laminátové podlahy EGGER jsou jedním z nejčastěji používaných materiálů. Jejich výhoda je rychlá pokládka. Díky patentovaným zaklapávacím systémům se zámkovými spoji pro laminát lze rychle nainstalovat i velké podlahové plochy. Pokládku může provést snadno nejen profesionál, ale i hobby řemeslník. V případě poškození je jednoduchá výměna jednotlivých lamel a na to se současně vztahuje i dlouholetá záruka. Snadno se udržují, není je potřeba voskovat ani leštit. Vybrat si můžete z 5 různých dekorů kolekce laminátové podlahy EGGER Prime 32. Laminát je vhodný pro veřejné prostory (salónky, jídelny, školky, kanceláře, konferenční místnosti atd.), ale i pro soukromé prostory (byty, domy atd.).

Jako výrobce laminátů působí EGGER na trhu již více než 20 let a je jedním z vedoucích dodavatelů vysoce kvalitních laminátových podlah v Evropě. Každý, kdo si vybere laminátovou podlahu značky EGGER, se rozhodne pro podlahu nejvyšší kvality, která mu bude sloužit po mnoho let. Každý, kdo se pouští do renovace podlah, najde díky laminátové podlaze optimální a navíc cenově zajímavé řešení.