Kuchyně se dřevem

Kuchyně se dřevem 1

Nejlepší nápady na dřevěnou kuchyni, které zcela promění prostor.

Kdysi byly dřevěné kuchyně v módě. Samozřejmě to bylo dávno, kdy bylo dřevo jedinou možností. Od té doby jsme se seznámili se vším od linolea, korku a dlaždic na podlahy, mramoru a nerezové oceli na pracovní desky a spotřebiče a kovu a skla na nábytek určený k rozšíření prostoru kuchyně. I když pro tyto materiály stále existuje místo, v poslední době jsme byli svědky toho, že se spousta dřevěných kuchyní vrací zpět do prostoru domácí inspirace jako kuchyňský trend pro rok 2022. Přemýšlejte: dřevěné skříňky, pracovní desky, podlahy, nábytek a doplňky – vše je zaměřeno na přidání zemitého, farmářského stylu do domova.

I když milujeme elegantní mramorové kuchyně, nemůžeme lhát: Dřevěné akcenty – bez ohledu na to, jak jsou malé – rozbuší i naše srdce a máme pocit, že způsobí totéž u Vás. Takže ať už se chcete naplno věnovat dřevěným skříním, přiblížit se k tomu prakticky s prostorem na pultu inspirovaným sekáním nebo jej omezit na minimum pomocí servírovacích táců, najdete před Vámi nápady na dřevěné kuchyně, které Vás inspirují. Je pravděpodobné, že budete chtít do svého prostoru přinést více než jen jeden nápad.

Minimalistická dřevěná kuchyně

Máte rádi vzhled přírodního dřeva, ale nemůžete přestat omdlévat nad černými skříňkami? Zvažte kombinaci těchto dvou s tímto minimalistickým nápadem na dřevěnou kuchyni.

Dřevěné jídelní akcenty

Pokud jsou Vaše kuchyně a jídelní kout jedno, zvažte tento nápad s dřevěným akcentem. Díky ostré bílé kuchyni a kabině z přírodního dřeva jde o minimalistický elegantní design, který je neutrální a svěží.

Kuchyně ze zeleného dřeva Sage

Tato světle zelená kuchyně z přírodního dřeva je minimalistickým snem. Neutrální barvy a moderní hardware z něj dělají poutavý prostor, do kterého budete rádi chodit každý den.

Moment tmavého dřeva

Pokud máte rádi vzhled přírodní kresby, ale preferujete tmavší odstín, tato dřevěná kuchyně je pro Vás tou správnou volbou. Milujeme vysoký kontrast stěn a pracovních desek umístěných vedle skříněk.

Kuchyňský ostrov

Pokud hledáte další prostor na pracovní desce, zvažte tento kuchyňský ostrůvek. Silná horní deska ve stylu sekacích bloků je skvělá pro přípravu jídla a posezení, abyste si vychutnali cokoliv, co uvaříte.